niedziela, 22 grudnia 2013

Dużo dużych kartek świątecznyxch

Witajcie . Wy pewnie zalatane w przygotowaniu świąt a ja nie  mam  czasu mamie pomóc . Koleżanka  w piątek poprosiła bym jej trzy koszyczki zrobiła do poniedziałku . Koszyczki się robią ale to nic .Wczoraj  zadzwoniła nasza  pełomocnik że trzeba  prawie  20 kartek  sponsorom zrobić na"wczoraj ".Kartki dane mają być w poniedziałek.  Już koncepcje jakąś   kombinowałam .Pokój znowu zawalony rzeczami  miałam .Dzwoni Karolinka bo ona miała pomóc mi je robić że to mają
być kartki A4 . Szczęka mi opadła bo  ciężko coś wymyśleć na takie duże   .Przyszła   z kolegą i kombinowaliśmy koncepcje.  Jakąś prostą  koncepcje wymyśliliśmy .Zabraliśmy   ode de mnie materiały do zrobienia  tych kartek i pojechaliśmy do niej do domu .Pojechaliśmy do niej bo drugi znajomy miał urodziny i u Karolinki mini iprezka była .Doszła  Magda z córką  Majką i  wszyscy na tej imrezie  zabraliśmy się za produkcje tych kartek .Kilka osób to nie dwie więc w trzy godzinki się z tym mniej więcej uporaliśmy .A taki efekt wyszedł .

6 komentarzy:

 1. Świetne! Dobrze, że tylu pomocników miałaś;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, najbardziej mnie cieszy, że masz takich fajnych młodych ludzi, którzy są zawsze gotowi pomagać! Możesz być z nich dumna. Życzę Ci pięknych Świąt i tym, których kochasz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, musieliście się świetnie bawić :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Na te święta co nadchodzą,życzę ciepła i miłości.Niech Cię ludzie nie zawodzą i niech uśmiech w Twym sercu zawsze gości.
  Wesołych Świąt dla całej Rodzinki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super kartki :) Dobrze że możesz liczyć na pomocników, a przy okazji wszyscy się świetnie bawicie :) Wesołych Świąt !

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę Basiu, że jesteś bardzo zapracowana. Świetnie sobie poradziliście!
  Życzę Ci spokojnych i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń