niedziela, 8 marca 2015

Kolejna paczuszka

W Czwartek  oprócz wygranej pocieszajki w Candy dostałam jeszcze jedną paczuszkę .Paczuszka była od Ani zhttp://bizuteriairekodzielo.blogspot.com/  Fajnego bloga prowadzi . Zajrzyjcie do niej .Ania postanowiła  w lutym obdarować  osoby  komentujące jej blog  prezentami. Wystarczyło  ileś razy  skomentować jej posty . Ja komentuje jej posty od dawna i nie dla niespodzianek. Tak więc że sporo komentowałam  Mogłam więc od razu wybrać sobie trzy sztuki biżuterii . Bardzo ładne rzeczy Ania robi. Ja wybrałam  dwie pary kolczyków i naszyjnik .Dziś jestem baardzo zmęczona bo wczoraj czyli w sobotę byłam na wycieczce ww Warszawie . O wycieczce opowiem jutro.Wróciłam  do domu a tam babski wieczór . Siostry przyszły do mamy i zrobiły sobie  dzień kobiet . Tak więc jeszcze fajnie posiedziałam i milo spendziłam  z siostrami czas .


6 komentarzy:

 1. Bardzo ładną biżuterię dostałaś :) Pozdrawiam cieplutko ze słonecznego Szczecina :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O popatrz, a ja właśnie w drodze do stolicy z noclegiem w Tczewie, do którego już dojeżdżam. Piękną biżuterię wybrałaś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu! Cieszę się, że Cię poznałam. Dzięki Tobie inaczej patrzę na świat. Ciebie tak wiele rzeczy cieszy. Często używasz słów: "fajnie", "miło". Staram się brać z Ciebie przykład. Z ogromną przyjemnością wysłałam tę biżuterię.
  Warszawa... Moje rodzinne miasto...

  OdpowiedzUsuń