sobota, 25 kwietnia 2015

Prosta kartka i spotkanie klubowe

Witajcie . Jak wiecie  ja lubię robić  proste kartki . Oto taka prosta kartka .Pomarańczowy papier na bazie i kilka  kwiatków z dziurkacza.Karteczkę dziś dałam na spotkaniu klubowym . Miłe spotkanko było. Mieliśmy ciekawe gry zabawy integracyjno poznawcze. Już kiedyś na warsztatach je robiliśmy .Trzeba było o sobie trzy rzeczy powiedzieć w tym jedno kłamstwo . Reszta zgadywała co jest kłamstwem.Ciekawe czy wy zgadniecie  jakie kłamstwo o sobie powiedziałam 1 Lubię kolor czerwony 2 Lubie pluskać się w wodzie . 3 Lubię wątróbkę . No i które  to kłamstwo.Może będzie mini nagroda. Była zabawa głuchy telefon bez  słów . Z zamkniętymi oczami dotykaliśmy kartek o różnej fakturze i za pomocą ustalonego gestu przekazywaliśmy to dalej .Tak miło spędziłam dzisiejszy dzień .


9 komentarzy:

 1. Fajna zabawa :) A według mnie kłamstwo to , że lubisz wątróbkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie zabawy są super, a skoro to Ci sprawiło przyjemność, to baw się tak częściej.
  Kłamstwem jest, że lubisz pluskać się w wodzie, bo to zbyt oczywiste, by mogło być prawdą.)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale fajna zabawa, ja myślę, że kłamstwem jest to, że lubisz wątróbkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Baśka no ja tu widze , że ty fajna rozrywkowa kobitka jesteś. Megaaa pozytywna. A co do kartki to nardzo podobaja mi sie te kwiatki.

  OdpowiedzUsuń
 5. no cóż nie będę oryginalna. Myślę, że nie lubisz wątróbki, chyba najbardziej prawdopodobna odpowiedź. Nad jezioro jeździsz, kolor czerwony też możesz lubić, choć może nie bardzo jest widoczny w Twoich pracach. Jednak pozostaję przy wątrobie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zabawa super obstawiam kolor czerwony, aczkolwiek ta wątróbka ech dużo osób jej też nie lubi , ale zostaje przy kolorku :) a kartka śliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy dzień i bardzo ładna kartka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne są te Wasze zabawy, zgadywać nie zgaduje, bo już odpowiedź przeczytałam :)

  OdpowiedzUsuń