piątek, 30 października 2015

Urodzinowo koncerowo

Witajcie Bardzo wam dziękuję  za życzenia urodzinowe i paczuszki którymi jestem zasypywana Wczoraj wpadła na trochę siostra z siostrzenicą . Od siostrzenicy dostałam fajną kartę  a od siostry super szydełkową zawieszkę . Bardzo fajna ta zawieszka i już  jest przyczepiona do do torby Wieczorem milo spędziłam   czas na koncercie Jak widać na zdjęciu szybko byłam na koncercie bo jeszcze ludzi nie było . przynajmiej miejsce sobie wybrałam.
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza serdecznie na recital autorski Łukasza Jędrysa .
Łukasz Jędrys jest autorem, kompozytorem i wykonawcą piosenki poetyckiej. Laureat wielu prestiżowych konkursów w całej Polsce, m.in. Festiwalu im. J. Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu czy Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Oprócz autorskich propozycji wykonuje również zaaranżowane przez siebie utwory tuzów piosenki poetyckiej, takich jak Marek Grechuta czy Jacek Kaczmarski. Mieszkańcom Olsztyna znany również z wielu lat spędzonych z gitarą na Starówce.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć przekrój autorskich dokonań wykonawcy, podsumowujący dotychczasową działalność

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Basiu, z okazji Urodzin. Prezenty od rodzinki świetne. Fajnie, że mogłaś ten wieczór spędzić na koncercie.)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jeszcze ja przesyłam spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe. Życzę Ci samych pięknych chwil Basiu! Ściskam mocno! No gapa ze mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super prezenty :) Bardzo ciekawa karteczka i piękna zawieszka :)
  Wieczór zapewne należał do udanych :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kartka intrygująca ;) zawieszka bardzo mi się podoba. Co do wieczoru, zapewne jeden z tych udanych ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładna zawieszka i kartka:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń