poniedziałek, 4 kwietnia 2022


 Witajcie . rozszalałam się z kupowaniem książek i nie mam miejsca na nie . Lezą już w pudłach i pod ścianą . Julia znalazła odkryła miejsce gdzie moje jeszcze je wcisnąć. Ot na sama górę półki . No to roszada w książkach co tam  wysoko wsadzić .Oto różne mitologie bo kiedyś troszkę ich przeczytałam . Oraz takie oto przygodówki niby historyczne Francja za czasów ludwika X itpMichel Zevaco (1860-1918) uważany jest za spadkobiercę Dumas'a. Niemal wszystkie jego powieści "płaszcza i szpady" zyskały olbrzymią poczytność, co sprawiło, iż Zevaco otrzymywał największe podówczas honorarium - jednego franka za wiersz. Akcję swoich utworów umieszczał w okresie panowania ostatnich królów z dynastii Valois i pierwszych Burbonów. Na szerokim tle stosunków społecznych Zevaco ukazuje losy bohaterów uwikłanych w różnorakie intrygi, zdrady, zemsty, pojedynki.  Oraz saga historyczna Anglia za czasów Henryka 8 Elżbiety 1 i dalej .tak więc Julia przyszła i wcisnęła tam książki a ja mam ciut miejsca na te na   są  na podłodze  . W Prima Aprilis udało mi się Juleczkę oszukać ze książki spadły . Zmartwiła się i nie podejrzewała ze robię jej kawał;. Książki grzeczne leżą 

6 komentarzy:

 1. Pokaźna biblioteczka. Podzielam Basiu Twoją miłość do książek:)
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Basieńko, rozumiem Twoją pasję do książek, książek nigdy za wiele:)
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się ma dużo książek, to faktycznie miejsce do ich trzymania jakoś dziwnie szybko się kończy :) Ale pomysł z odkładaniem na szafę jest super :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał zaszalałas Basiu. Ja też jestem ksiazkocholikiem. Ostatnio mi mąż musiał półkę na książki nowa sprawić, bo też się nie mieszczę😁

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam to po sobie, chociaż ostatnio oddałem nieco do antykwariatu. Wolę już chyba z biblioteki coś wziąć. Bo inaczej tylko bym kupował i kupował nowe. :)

  Pozdrawiam!
  Mozaika Rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś tez miałam świra na punkcie ich kupowania. Ale mieszkanie nie jest z gumy i teraz jak przeczytam a wiem że już do nich nie wrócę wystawiam na OLX. Czasem coś sprzedam a w zamian mogę sobie kupic coś innego .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń