środa, 30 stycznia 2013

Moja kolekcja muszli
Beznadziejnie odwilż na dworze .Zapraszam  was w ciepłe kraje i podwodną krainę. Jesteśmy sobie na jakiejś egzotycznej plaży . Chodzimy grzebiemy nogami w piasku lub morze ochładza nam stopy a tu jakaś pusta muszelka . W piasku  też coś ciekawego leży . Teraz nurkujemy sobie w rafie i oglądamy podwodny świat . Nie każdy ma tak naprawdę możliwość oglądania tych cudów  na żywo . Dobrze  że  są zdjęcia i telewizja . Ten podwodny świat jest kolorowy i piękny . Oto jego  kawałek  Czyli moja kolekcja muszli . Kiedyś  byłam na wystawie i zafascynowały mnie muszle . W mieście powstał sklep  z muszlami . Od czasu do czasu kupowałam sobie tam coś ciekawego. Teraz  wystarczy pojechać nad nasze  morze i tam też sprzedają  muszle i wyroby z nich . Bardzo mi się podobają muszle piękne są . Jak widać mam ich  troszkę.  Kolekcja się  już    niestety  nie powiększa bo mi miejsca na nie brak .

7 komentarzy:

 1. Basiu niezła kolekcja,od razu milej robi się na duszy patrząc na muszelki.Zaraz myślami jestem nad morzem,chodzę po plaży i nie mogę się doczekać kiedy popłyniemy na rafę koralową.Pozdrawiam gorąco:)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolekcja imponująca:))pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kolekcja, tez kiedyś zbierałam ,ale moje nie były takie imponujące:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Basiu !!!

  Tak pieknie to opisałaś że poczułam się tak jakbym tam była !!!
  Mmmm.... pomarzylam sobie dzięki Tobie, kolekcja muszli imponująca!!!
  Oczywiście prace również!!! Dziękuję za odwiedzinki i miły komentarz, zapraszam częściej, pozdrawiam cieplutko, Magnolia57

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozwoliłam sobie wyróżnić twój blog znaczkiem
  The versatile blogger

  Zasady powyższego wyróżnienia:
  każdy nominowany blogger powinien:

  1. podziękować nominującemu blogerowi u niego na blogu,
  2. pokazać nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu,
  3. ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie,
  4. nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują,
  5. poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kolekcja Basiu. Niektóre muszelki są naprawdę oryginalne. Rozmarzyłam się na chwilkę czytając Twojego posta. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moje pierwsze Candy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi też bardzo się podobają muszle i kiedyś je zbierałam, chociaż miałam dużo mniej niż Ty, nie wiem gdzie teraz one się zapodziały, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń