sobota, 19 stycznia 2013

Spotkanie klubowe Szachy I paierowa wiklina

Na dzisiejszym spotkaniu  klubowym mieliśmy dwa mini warsztaty Papierową wiklinę i szachy . Po części organizacyjnej  podzieliliśmy  się na dwie grupy . Każdy poszedł do tej która go bardziej interesowała .  Szachów e  uczył super zawodnik Marcin Chojnowski   Oto troszkę o nim   http://czlowiekbezbarier.org/chojnowski.php
http://tpg.org.pl/dis/archiwum/nr-2-2011/szachy-warcaby-i-nie-tylko-z-arkadia/
.Papierową wiklinę pokazywała usiłowała uczuć niejaka Basia Pawlak . Ha ha  tak ja  pokazywałam jak zrobić koszyczki . Troszkę mało było czasu bo nie udało się żadnego skoczyć.   Mam jednak nadzieje że choć  trochę się podobało i coś tam zapamiętali .  Nie szkodzi  ze nie zostały skończone  zabrałam  wszystkie  do domu i wykorzystam je .  Do czego  i jak wykorzystam powiem jak już to będzie zrealizowane .. Miałam kilka koszyczków zrobionych nie rozdanych na wigilii to teraz dałam tym co  na niej  nie byli .Dostałam he he nawet jedno zamówienie na koszyczek . Ma być większy niż te robione na wigilie . Wiadomo tamte małe  robiłam  bo nawet nie wiedziałam czy komuś   będą  pasować  wiec  takie symboliczne  zrobiłam  . Mały zawsze się gdzieś postawi .Teraz mam zamiar kilka większych zrobić  bo  parę osobą chce dać.

3 komentarze:

  1. Jakież to miłe popatrzeć na Was jak się spotykacie i bawicie razem.Tylko pozazdrościć.Pozdrawiam Ciebie i wszystkich uczestników spotkania klubowego:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję super warsztatów-pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Basiu ,ale Ci zazdroszcze tych spotkan!! Co chwile cos nowego,roznego rodzaju warsztaty,ale ciekawie u Ciebie!! U mnie wieje nuda,nic sie nie dzieje,a Ty az rozywana jestes,tyle sie dzieje!! Naprawde (pozytywnie|) zazdroszcze i ciesze sie razem z Toba :))

    OdpowiedzUsuń