poniedziałek, 10 listopada 2014

Creative Blog Tours

 .
Ostatni  spotkała mnie miła  niespodzianka. Dostałam zaproszenie do blogowej zabawy, podróż po kreatywnych blogach / chyba tak powinno się to tłumaczyć/.
Jest to zabawa, która pozwala na bliższe poznanie siebie nawzajem i naszych pasji.
zaprosiła  mnie Danusia  z bloga  Słomiany zapal z haftem w tle    http://dorianowo.blogspot.comhttp://dorianowo.blogspot.com/  Danusia pięknie haftuje .   Widziałyście  bo ostatnio pochwaliłam się jakiego pięknego wyhaftowanego   konia dostałam od niej Prowadzi  ciekawy blog . To ona mnie znalazła i zaczęła obserwować mojego bloga Bardzo dziękuje za to wyróżnienie  .1 Nad czym obecnie pracuje . Niedługo będą święta to już teraz  zabrałam się za robienie  kartek świątecznych .Wymyślam też prezent na  wymianke  na jaką się zapisałam .  2  Czym moja praca różni się od innych. Moje prace są bardzo proste . są też niestety nie zawsze dokładne tam coś źle przykleję indziej źle wytnę he .
3. Dlaczego piszę bloga o tym co robię. Znajomy pisze mini bloga . Pisze co czuje  swoje reflaksjie itp .    Jak ona zaczął pisać to się zastanawiałam i ze  tez bym o tym o tym czy tamtym napisała Jedna znajoma widząc jakie różne prace robię mówi  on pisze bloga to ty też pisz i pokazuj co robisz . I tak zaczęłam pisać bloga o tym co robię . Jak spędzam czas itp. 
4. Jak wygląda twój proces tworzenia? Jak robię kartki to  mam na biurku masę rzeczy i kombinuje to z tym lub z tamtym a teraz moje typy
Kasia   prowadzi blog  niesamowity kuferek http://niesamowitykuferek.blogspot.comhttp://niesamowitykuferek.blogspot.com/Kasia tworzy w różnych technikach miedzy innymi  decoupage     , masa solna.    Szyje też fajne lale .Ma dwie małe córeczki i często dla nich robi lale mebelki itp . Bardzo kreatywna z niej mama.
Kolejna osóbka to Ania http://wkolorowymswiecie.blogspot.http://wkolorowymswiecie.blogspot.com
nie poznałam w wymiance prezent na urodziny. Spodobał mi się jej blog i zostałam    Ania  robi w różnych technikach  .Szydełkuje , haftuje i robi piękne karczochy    Ania robi piękne karteczki .Często wykorzystuje w nich wyszywane przez siebie obrazki.
kolejna osoba to Jadwiga .http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com/
Jadwiga
uwielbia wypady za miasto i kocha pielgrzymować na Jasną Górę Robi przecudne karteczki oraz albumy .Ostatnio  robi wspaniałe  cudne kwiatki   Zaglądajcie do dziewczyn bo warto
Wit
 D

8 komentarzy:

 1. Gratuluję Ci Basiu wyróżnienia. Ładnie przedstawiłaś swoich blogowych przyjaciół. Cieplutko pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyróżnienia i dziękuję za zaproszenie do zabawy, dzięki której możemy lepiej się poznać i swoje pasje; dzięki której możemy poznać kolejne osoby z pasją ;)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Basieńko, za wszystkie miłe słowa napisane pod moim adresem.
  Pozdrawiam z dzisiejszym słoneczkiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastycznie się spisałaś Basiu:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też gratuluję wyróżnienia i przy okazji dziękuję za zaproszenie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń