piątek, 21 listopada 2014

Kartka z ptaszkiem

Witajcie. Poprzednia karteczka z ptaszkiem na wymianke  niestety nie dotarła do adresatki szkoda. Zrobiłam i wysłałam drugą. Ta na szczęście już doszła  . Poprzednio pisałam ze często mam jakieś spotkania i  jak się skończą to będzie nudno . Zmieniłam zdanie he . Już  jestem zmęczona trochę. Mogło by choć przez tydzień nic nie być  . Dziś mam indywidualne spotkanie kulinarne a jutro  normalne co  miesięczne spotkanie klubowe jest. W następnym tygodniu też już jest termin dwóch spotkań .Kiedy ja odpocznę he .

9 komentarzy:

 1. Za niedługo Święta to jeszcze więcej biegania będzie, a później troche laby. Karteczka bardzo wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tez nie wiem kochana kiedy Ty odpoczniesz... :) Oj szkoda że karteczka ni doszła, to bardzo miłe że zrobiłaś i wysłałaś drugą, dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpoczniesz, gdy spotkania się skończą. Podobają mi się kolory kartki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ptak Ci wyszedł. A co do spotkań, nie rezygnuj- te 2-3 razy w tygodniu pozwoli na samorealizację. Ja się właśnie zastanawiam nad skrzyknięciem się z kilkoma osobami, które będą się spotykały właśnie 2-3 razy w tygodniu, a przy okazji wymieniały doświadczeniami rękodzielniczymi i życiowymi. Brakuje mi czegoś takiego na stare lata ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpoczynek na tydzień czy dwa jest dobry, ale później będzie Ci teraz brakować.... tak mi się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna karteczka Basiu :)
  Dziękuję za zapisanie się na moje Candy - życzę powodzenia w losowaniu :)
  Pozdrawiam ciepło!
  ps. na odpoczynek kiedyś przyjdzie czas :)))

  OdpowiedzUsuń