piątek, 15 lipca 2016

Niebieska Kartka i dzień bez telefonu

Witajcie . Oto kartka dla mężczyzny . Mama nie chciała żadnych kartek koszul czy w ciemnych kolorach  więc powstała w kolorze niebieskim .Jedyna rzecz jaka jest moja na tej kartce to biały kwiatek z dzurkacza reszta to elementy od was . Kartka bez napisu  bo mama wycięła sama i nakleiła wiec już nie miałam jak zrobić zdjęcia bo od razu wysłała.
Ciekawostka dziś czyli 15 lipca  jest  Dzień bez  telefonu komórkowego
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego wymyślili internauci. Swoją ideę rozreklamowali przy pomocy tzw. "łańcuszka szczęścia". Wzywali do wyłączenia 15 lipca telefonów na 24 godziny.
W Polsce przynajmniej jeden telefon komórkowy ma ponad 97% ludzi. Na świecie z telefonii komórkowej korzysta ponad siedem miliardów osób.
Telefony komórkowe stały się nieodłącznym elementem współczesnego człowieka. Już od dawna nie służą tylko do dzwonienia, ale pełnią funkcję małych komputerów: czytamy w nich gazetę, sprawdzamy pogodę, oglądamy filmy i robimy nimi zdjęcia. Trudno wyobrazić sobie życie bez komórek i Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego mało kto świętuje.Ja tam  używam telefonu tylko do dzwonienia  i pisanie esemesków . Czyli ja mogła bym  jeden  dzień obyć się bez telefonu

7 komentarzy:

 1. Basiu, piękna kartka i na pewno ucieszy obdarowanego pana.
  Dla mnie dzień bez telefonu to nie problem, używam go tylko do dzwonienia, a esemesy rzadko wysyłam, bo jak mam wklepać tekst, to już wolę zadzwonić i powiedzieć o co chodzi:)
  Ściskam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa karteczka :) A telefonu przez jeden dzień to spokojnie mogę nie używać :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmmm no a ja w opozycji będę bo mój M. większość czasu spędza daleko, daleko i dzień bez telefonu to dla mnie 100kilo nerwów czy wszystko z nim ok :( także tego no rozumiesz ...
  A karteczka świetniasta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu! Cudowna karteczka,A bez komórki mogę wytrzymać i kilka dni, Gdyż mam jeszcze telefon stacjonarny :-) - Pozdrawiam Cię gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna karteczka i w suuuper kolorze.
  Ja telefon używam tylko do dzwonienia, więc nie jestem od niego aż tak zależna jak inni :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze mówiąc do mnie ta wiadomość nie dotarła i nawet nie wiedziałam, że był taki dzień ;). A kartka rzeczywiście wyszła męska, ja zawsze mam z tym problem jak tu ją zrobić, żeby spodobała się mężczyźnie :).

  OdpowiedzUsuń