niedziela, 7 stycznia 2018

7 stycznia – Dzień Dziwaka.

Pamiętajmy, że jakby tak każdemu przyjrzeć się z bliska, to szybko okaże się że jest dziwakiem. Dziś więc nikt z nas nie musi się kryć! W końcu to nasze święto.
Każdy z nas jest trochę dziwakiem. Zawsze znajdzie się jakiś element, odróżniający nas od reszty społeczeństwa. Może być pozytywny lub negatywny, ale z całą pewnością tworzy tylko nasze, indywidualne dziwactwo. Dlatego też dzisiejsze święto jest bardzo uniwersalne i może dotyczyć każdego z nas.
Według słownika języka polskiego, dziwak to osoba, której poglądy, zachowanie lub wygląd diametralnie różnią się od naszego. Często niestety jednak dziwactwo jest mylone z oryginalnością. Każdy z nas różni się czymś od innych i to jest piękne, ponieważ inaczej świat byłby zwyczajnie nudny.
Pamiętajmy, że to co jest dziwne dla nas, dla kogoś innego może być zupełnie normalne. Innego człowieka naprawdę łatwo jest zranić. Nie traktujmy ludzi gorzej, bo mają jakieś swoje dziwactwa. 7 stycznia – https://archiwalny-turysta.swietokrzyski.eu/blog/AZJA/7-stycznia-swietujemy-Dzien-Dziwaka-s2674.html
8 komentarzy:

 1. Ha, ha, ha, toż tu same dziwaki :) Kto normalny wysyła kartki i to w dodatku własnoręcznie zrobione :)
  Pozdrawiam cieplutko pozytywnie zakręconych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo ciekawy ten dzień Basiu dziś. Masz rację każdy z Nas jest po części dziwakiem. I to jest dobre! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. To ja się przyłączam do świętowania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja świętuję od samego rana. Piękne święto.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu! W tym jest rzecz ze nie wiadomo kto jest dziwakiem,A kto tym tak zwanym normalnym, Więc bądźmy zawsze sobą - Pozdrawiam Cię Bardzo Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 6. Your blog have nice information, I got good idea from this amazing blog.
  I am always searching like this type blog post. I hope I will see again…
  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń