czwartek, 5 września 2013

Koszyk niespodzianki dla komentujących i innne zabawy


Witajcie . Prawie dwa dni   nie miałam  internetu . Nawet się z tego ucieszyłam bo porobiłam sobie troszkę kartek na zapas . dziś pokożę   zaległy koszyczek by   jakieś  zdjęcie było s będę pisać o czy innym . Może  już  zauważyłyście   na pasku bocznym  opcje  najczęściej komentujący . Bardzo dziękuje wam za   wszelkie komentarze . Postanowiłam    najczęściej komentującym sprawiać małe niespodzianki . Raz na jakiś czas b będe  losować i wysyłać do jednej z was małą paczuszkę . Pierwsza już została wysłana do Ewy    Popatrzcie jeszcze na  mój pasek boczny. Ostanio biorę udzial w kilku zabawach .  pierwsza to  Prezent na urodziny     Kazdy lubi dostawać  prezenty . Ja tez lubię je dawać                http://moj-przystanek.blogspot.com/2013/08/prezent-na-urodziny.html?showComment=1377547150546#c1574041059503556438. Lubie tez wysyłać kartki . oto zabawa wymiankowa  kartka na imieniny  http://ataksobierobie.blogspot.com/2013/08/zapisy-na-druga-wymianke-kartka-na.html          oraz wymieńmy się na kartki http://misiowyzakatek.blogspot.com/2013/08/kartki-pocztowki-widokowki.html       

7 komentarzy:

 1. cudny koszyczek ! również ostatnio wciągnęła mnie zabawa z candy na blogach. Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze piękny koszyczek stworzyłaś! A o tym, że lubisz prezenty dawać wiem doskonale :) Pomysł z bocznym paskiem świetny ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno sprawiasz ludziom wiele radości. Pozdrawiam Basiu!

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny koszyczek:) Świetnie, że również zdecydowałaś się obdarować obserwatorów:) Na wymiankę karteczkową tez się zapisałam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech radość dawania nigdy nie ustanie!!! z całego serca Tobie życzę:]

  OdpowiedzUsuń