wtorek, 13 maja 2014

Warsztaty teatralne

bardzo fajne instrumenty mieliśmy
na pierwszym planie instrument żabka
Witajcie . We wtorki  chodzę na warsztaty teatralne .Baardzo  mi  się te warsztaty podobają. Dziś było muzycznie  . Mieliśmy rożne  instrumenty muzyczne takie jak bębny , cymbałki ,gitarę,  tamburyna ,różne przeszkadzajki i inne ciekawe instrumenty .Był instument w kształcie żaby i jak się pocierało specjalnym patykiem wypustki na grzbiecie  to  naprawdę wychodził żabi dźwięk . na początku  dźwiękiem pokazywaliśmy nasze uczucia . W grupach  grając na różnych instrumentach przekazywaliśmy  gatunek   filmu . Ja byłam w grupie komedii więc  było głośno  bo mieliśmy tamburyna .Następne ćwiczenie to było przekazać  instrumentami  dworzec kolejowy . Ja na cymbałkach grałam dźwięk sygnału jaki jest  z megafonu przed zapowiedzią pociągu .Bardzo misie dziś podobało .

6 komentarzy:

 1. Kiedyś, jako wolontariuszka, uczestniczyłam często w takich warsztatach- wszyscy bawili się super ;) Nie dziwię się, że i Tobie się podobało ;) Pozdrawiam, Basiu, i do serca tulę

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe warsztaty :) Zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, albo nauczyć :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To chyba uczestnictwo w takich warsztatach sprawia, że uśmiech nie znika z Twojej twarzy Basiu :) pozdrawiam z całego serducha:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę ze wszystkiego wypróbowałaś...

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, kiedy Ty na to wszystko znajdujesz czas? :)

  OdpowiedzUsuń