piątek, 5 grudnia 2014

Imieninowo

Witajcie .Jak wiecie miałam imieninki . Bardzo bardzo wam dziękuję za miłe śliczne  życzenia imieninowe. .Dostałam też od kilku  z was śliczne  kartki imieninowe .Bardzo za nie dziękuje. Dzień minął mi całkiem miło . Przyszła do mnie koleżanka której nie widziałam parę lat  Znamy się od podstawówki. Zrobiła mi tym  wspaniałą niespodziankę .Ona tez lubi tworzyć piękne rzeczy .Bardzo miło spędziłam z nią czas . Dostałam od niej śliczną bombkę .Zdjęcie nie najlepsze bo  nie miałam czasu dobrego zrobić a chce  się wam  pochwalić śliczną bombką.Potem przyszła siostra  z mężem . Dostałam od niej fajne stempelki i z Lidla . wiem że tam kupiła bo dzień wcześniej   byłam w  Lidlu . Dobrze ze ich wtedy nie kupiłam .Bardzo fajne rzeczy teraz tam są ale niestety   nie na moją kieszeń . He chyba nic nie jest  na moją kieszeń dlatego najczęściej korzystam z recyklingu .Co do mojego  Candy jak nic nie  stanie na przeszkodzie to jutro zrobię losowanie. Dziś nie dam rady bo  rano byłam na mieście załatwiać różne  sprawy  na chwilkę wpadnie druga siostra z życzeniami bo wczoraj nie mogła  a  zaraz potem  idę na spotkanko i będę już zbyt zmęczona by dziś zrobić losowanie.
od Dari http://eetoilee.blogspot.com/
Od Basi http://mojswiatkolorow.blogspot.com/
Od Ilonki http://angelamasasolna.blogspot.com/
piekna bombka od  koleżanki

10 komentarzy:

 1. Super prezenty, fajnie, że jest obchodzić imieniny, u mnie niestety nie ma takiej tradycji, więc nie było nawet życzeń, ale Tobie życzę wszystkiego co najlepsze:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale dostałaś sliczne karteczki i prezenciki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz życzę Tobie wszelkiego dobra, Basiu, i spełniania najskrytszych marzeń... Piękne karteczki otrzymałaś i bombeczka cudowna <3 Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. Super prezenty i karteczki :) Jeszcze raz 100 lat !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, dziękuję Ci za piekną karteczkę:-) Nie wiem dlaczego moja przesyłka nie doszła, skoro wysłałam we wtorek! Ach ta poczta!!!!!!Mam nadzieję, że po weekendzie dotrze, pozdrawiam cieplutko, pa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczna niespodzianka - dobrze tak spotkać się po latach :) Wszystkiego najlepszego, Basiu, z Okazji Imienin! Śliczne prezenty!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super prezenty! Basiu, serdeczne, chociaż spóźnione życzenia imieninowe. Kartki są fantastyczne, a bombka - urocza. Stempelki też widziałam w Lidlu, ale... no własnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super prezenty :) Ja też składam Tobie życzonka Wszystkiego Najlepszego, bo wczoraj byłam tak zakręcona... :) Uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne prezenty Basiu. Imieniny były bardzo udane.
  Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne prezenty dostałaś, a nad tymi stempelkami to i ja się zastanawiałam.

  OdpowiedzUsuń