piątek, 12 grudnia 2014

Kartka z reniferkiem i wczorajszy dzień

Witajcie .Oto kartka z reniferkiem .Papier w renifery no i taki fajny renifer z czerwonym nosem .Wczoraj  miałam nawet  fajny dzień choć nie do końca . Jak pisałam rano dostałam paczuszkę  i o po południu  tez   dostałam. .Tą jednak  na razie nie mogę pokazać.Z fajnych rzeczy  to jeszcze  byłam na ciekawych zajęciach psychologicznych .Ale dojście na   te spotkanie to już była mniej przyjemna przygoda .Autobus się długo spóźniał więc pojechałam innym .A co tam jeden przystanek  mogę się przejść . Będzie dla zdrowia i od innej  łatwiejszej strony wejdę do budynku .A tu co się okazało ech ze tam rury kładli i nie mogłam przejść.Szłam wiec do drugiego wyjścia no ale to była masakara bo Olsztyn rozkopany gdyż  budują linie  tramwajową . Ciemno , rozkopane, chodzika nie ma i musiałam iść po ulicy .Już nigdy więcej nie pojadę innym autobusem .Wróciłam do domu a tam oprócz  super paczuszki był zwrot paczki . Ech mama źle zaadresowała bo nazwisko i ulice dobrze ale inne miasto napisała.Kilka paczek wysyłałam to jej się adresy pomieszały .Zaraz idę jeszcze raz paczkę wysłać. Mam nadzieje ze więcej adresów nie pomieszała
adr

12 komentarzy:

 1. Super wesoły renifer :)...no nie ma to jak samemu adresować:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Renifer Rudolf z czerwonym nosem - super karteczka :) Ja też bardzo uważam przy adresowaniu, bo łatwo się pomylić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale wesolutki reniferek :) Teraz jak sie tak dużo paczek i kartek wysyła to łatwo o błąd :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka śliczna kartka i radosna! Pozdrawiam Basiu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mniejmy nadzieję, że reszte paczek jest dobrze zaadresowane. Reniferek genialny i czekam na prezentacje sper paczuszki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Basiu, czasem tak jest, że jak się zmieni plany, to potem idzie jak po grudzie. Ale paczuszki wynagrodziły Tobie te niedogodności. Co do rozkopanych ulic- wiem coś o tym, u nas Fordon rozkopany, bo też budują linię tramwajową. Ale za to potem będzie wygoda- jednym tramwajem do centrum- i szybciej, bowiem one nie stoją w korkach :) Karteczka śliczna, szczególnie reniferek uroczy z tym swoim czerwonym noskiem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super karteczka z reniferkiem! Zakochałam się w nim :D Co do rozkopanych ulic - moja Łódź jest już rok rozkopana i na razie końca nie widać, dlatego dla zdrowia, bezpośredniego dojazdu no i frajdy (bo bardzo lubię) przesiadłam się na rower :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Słodziutka karteczka z reniferem z czerwonym nosem:) Bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mi się ta kartka podoba :-)

  OdpowiedzUsuń