sobota, 13 grudnia 2014

Wigilia klubowe

Witajcie. Dziś miałam miły  dzień a mianowicie  byłam na naszej klubowej wigilii.  Było całkiem sporo osób. Było miło sympatycznie .  .Był opłatek , były rozmowy i spotkanie  z osobami których się  dawno nie widziało Był.Mikołaj .Wszyscy byli grzeczni bo każdy dostał prezen Bombeczkę i świeczkę.Jeden  kolega dał też kartki z życzeniami świątecznymi .Ja rozdałam kartki  na urodziny oraz  dla wolontariuszy .5 grudnia Było święto  wolontariuszy i choć karteczkami chcieliśmy im podziękować za ich pomoc i pracę. Pisałam ostatnio ze  robię 20  kartek nie świątecznych .To właśnie  te kartki robiłam . Takie proste  kartki zrobiłam bo ani czasu   ani pomysłu  nie miałam
bo  .

11 komentarzy:

 1. Miło jest spotkać się w większym gronie ze znajomymi :) Ja niestety w tym roku jestem na zwolnieniu, więc pracowa wigilia mnie ominie.
  Twoje karteczki jak zwykle udane, naprawdę nie wiem kiedy Ty masz czas je robić w takiej hurtowej ilości :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basieńko, cudownie spędziłaś klubową Wigilię. Z tego co widzę, to karteczki zaczynają być coraz bardziej przestrzenne, już nie takie całkiem płaskie. Doskonale sobie radzisz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu, takie spotkania są fantastyczne, a Twoje karteczki mają w sobie " to coś".

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko pozazdrościć takiej fantastycznej, ciepłej atmosfery spotkania. :) Kartki - jak zawsze - piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna wigilia :) A karteczki prześliczne :) Miło że w taki sposób chcieliście pokazać wolontariuszom, że doceniacie ich pomoc i dziękujecie za to :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo miłe są takie spotkania, a ile radości :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj Basiu.
  Miłe są takie wigilijne spotkania.W tym tygodniu też będę w takim brała udział.
  Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Ho, ho i nawet Mikołaj był, super :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zazdroszczę Ci tych spotkań :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Widać, że udane spotkanie :-)

  OdpowiedzUsuń