czwartek, 3 września 2015

Miły weekend
pełna patelnia będzie super kolacja

gdzie moja kolacja???ale siee skurczyło he he

siostra robi szal

prawda że ładny

ja w siosrtry szalu

a ona w moich koralikach
Witajcie  w ostatni weekend sierpnia  pojechałam z siostrą do domku nad jeziorkiem . Było bardzo przyjemnie choć się nie kąpałam w jeziorku. Opalałyśmy  się . Byłyśmy na spacerkach .Ja nawlekałam sobie kolejne koraliki  a siostra  robiła  kończyła  szal na szydełku .Początek wyjazdu miałyśmy jednak pechowy .Miałyśmy  troszkę ciężkie torby więc jeden przystanek do następnego  autobusu  postanowiłyśmy podjechać a nie iść . Nawet  się na niego spóźniłyśmy ale i on się spóźnił  więc zdążyłyśmy. Już w autobusie olśniło mnie że nie wzięłam kluczy do domku nad jeziorem.Dobrze ze to tylko jeden przystanek  . Do odjazdu autobus trochę czasu jest to siostra pobiegła do domu po te klucze uff. Dobrze ze mi się blisko domu przypomniało . A jak wróciłam już do domu to buu internet zaczął mi szwankować  buuu. I tak od paru dni raz jest raz go nie mam .

9 komentarzy:

 1. Piękna sesja zdjęciowa :) Siostra bardzo pracowita, taki duży szal wydziergała. Bardzo ładnie wyglądacie - Ty Basiu w szalu, a siostra w koralach :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj udał się wypad nad jeziorko, po mimo małej przygody hi, hi... Pięknie wychodzisz na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szal rewelacyjny!!! Piękne widoki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może trochę pechowy początek,ale finał wyjazdu udany co widzę na pięknej sesji zdjęciowej. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Droga Basiu- piękne zdjęcia, widać, że weekend rzeczywiście był wspaniały. Piękny szalik dostałaś- siostra ma zdolne rączki. Pozdrawiam i Ciebie i Siostrę :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ja Ci Basiu zazdroszczę tego domku! :) Marzy mi się taki nad jeziorem właśnie, ale niestety musimy trochę poczekać na realizację tego marzenia ;) Zdjęć dużo i bardzo ładnych, ale koraliki i szal są świetne! :) Na pewno żadna z nas by takimi cudami nie pogardziła! :) Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To bardzo dobrze,że mimo trudności odpoczynek się udał:)
  Paczuszka z wymianki dotarła, bardzo dziękuję:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj Basieńko, ale macie fajnie z tym domkiem, możecie sobie od niego jeździć kiedy tylko chcecie i miło spędzać czas :) pięknie obie wyglądacie na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń