czwartek, 20 marca 2014

Koszyki pojemniki dane na warsztatach i troszkę o sobie

Witajcie .Jak wiecie  wczoraj byłam  na warsztatach . Nasza  koordynator wolontariatu  i jednocześnie organizatorka warsztatów Karolinka  czytając  mojego bloga  wpadła na pomysł bym zrobiła uczestnikom warsztatów koszyczki .Kilka  miałam zrobionych trochę dorobiłam    takich małych  i w sumie było ich 12 .Każdy z nas głuchoniewidomych  troszkę o sobie opowiadał i  kiedy ja  mówiłam  o sobie  koszyczki zostały rozdane .Tak  opowiedziałam o sobie . Urodziłam  się z ciąży  bliźniaczej . Kiedy się  urodziłam miałam niecały  kilogram i 35 centymetrów .Przez 3 miesiące  byłam w inkubatoże a w szpitalu w sumie pprzez 5 miesięcy . Od urodzenia  nie widzę na lewe oko  a na prawe słabo . Druk w książkach czytam przez okulary i lupę . Słuch   pogarszał mi się stopniowo aż parę lat temu zaczęłam nosić aparat . Lubie  różne prace plastyczne .wyszukuje w internecie i potem sama coś usiłuję zrobić .Ostatnio polubiłam papierową wiklinę i  robię takie pojemniczki koszyczki .Oto takie małe prezenciki .Lubię malować a właściwe paćkać farbą kartkę. Robię też kartki okolicznościowe na urodziny czy święta dla rodziny i znajomych .


8 komentarzy:

 1. Podziwiam Twoją pracowitość :) Superowskie wszystkie koszyczki, bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Basiu.
  Ja wyplotłam tylko jeden koszy w swoim życiu i to pomagała mi koleżanka.Brawo, na Wielkanoc jak znalazł.Pomalować , powkaładać pisanki i bardzo ładna ozdoba na święta.
  Pozdrawiam serdecznie:))
  Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej ile koszyczków :)

  Zapraszam na moje bloga - nowy post - http://lesia-rekodzielo.blogspot.com
  candy u mnie trwa:))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ wysyp koszyczków. Masz wielkie serce, Basiu- nie zapominasz o innych :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prezenty, na pewno wszyscy byli zadowoleni :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale miałaś pracy, no i wielgachne serce !!!! :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz Basiu wprawę w tych koszyczkach, tyle pracy musiałaś włożyć i jak niespodzianka dla uczestników warsztatów. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uczestnikom warsztatów pewnie się spodobała niespodzianka, a Tobie natomiast życzę wiele zdrowia i jak najwięcej pomysłów:)

  OdpowiedzUsuń