czwartek, 1 stycznia 2015

Niebieska kartka i podsumowanie roku

Witajcie . Jak wam minął Sylwester. ? Mi spokojnie ale całkiem miło .Dziś  troszkę posumuje rok.Tak więc  . Zrobiłam Ponad 120  Kartek plus 70 na Boże Narodzenie   .i Prawie 30  na Wielkanoc .Wzięłam  udział w9 wymiankach plus dwóch  kartkowych na święta oraz dwóch  całorocznych Imieninowej i  u Czarnej Damy .Wzięłam udział w czterech zabawach podaj dalej .Oraz 20 razy szczęście się do mnie uśmiechnęło bo  wygrałam lub dostałam od was  fajne prezenty .A  żeby post nie był bez zdjęcia  to taka niebieska kartka. Zrobiłam ją na imieniny chrzestnemu . Mama zgubiła adres poprosiła znajomą by podała a ona źle podała.Mama  coś czuła ze nie tak wiec napisała adres zwrotny i do nas wróciło i teraz kartkę znalazła adres dobry miała to mu na święta wysłała i zadzwoniła by wytłumaczyć co to za kartka.


5 komentarzy:

 1. Witam w Nowym Roku:) Oby był równie owocny co stary rok Basiu. Kartka bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu stary rok owocował w kartki, a w co będzie owocował nowy? Czas pokaże :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt, Basiu, było co oglądać na Twoim blogu minionego roku. Życzę werwy, zapału i nieustającej weny, by i w ten rok obrodził w piękne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Karteczka widze miała niezłe perypetie :) Podsumowanie super, wszystkiego najlepszego Ci Basiu życzę w tym Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka w sam raz na styczniowe Cykliczne kolorki u Danutki :-)

  OdpowiedzUsuń