piątek, 27 stycznia 2017

Spotkania u mnie

Witajcie . Dziś post wspomnieniowy . Jak już pisałam nasza jednostka   TPG obchodzi 10 lat. Trochę pisze o tym co się dzieje  w klubie ale będę teraz   pisać też posty wspomnieniowe .Dawno temu chciałam by  u mnie odbywały się  cykliczne spotkania tematyczne . Było jedno o sobie  opowiadałam  i jakoś dalej nie  ruszyło . Potem wymyśliłam spotkania z grami oj  super to były spotkania . Graliśmy w gry planszowe w karty  śmieliśmy się było bardzo milo . Spotkania były prawie raz w miesiącu  .Tych spotkań nawet sporo było.Teraz jakoś już ich nie organizuje bo się towarzystwo trochę rozjechało do innych miast .
Jutro  jadę z moim klubem na dwudniowa wycieczkę do Gdańska a was zostawiam z prezentacja zdjęciowa zrobioną  na nasze 10 lecie . Do niej właśnie wybierałam zdjęcia. Zobaczcie co sie ciekawego działo przez te latahttps://drive.google.com/file/d/0B81TEu60edH6M1FMRWI5UndEQTA/view

7 komentarzy:

 1. Udanej wycieczki☺ a Twojemu klubowi gratuluje jubileuszu ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, życzę udanej wycieczki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale są takie spotkania i zawsze żal, że coś stoi na przeszkodzie :p Udanej wycieczki, życzę i cudownych chwil wynikających ze spotkań :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanej i ciekawej wycieczki życzę :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu! Bardzo mile spędzaliście czas, Udanej wycieczki Ci Życzę- Pozdrawiam Cię Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo się w Waszym klubie dzieje i piękne macie wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń