czwartek, 9 lutego 2023

Kolejne kolorowanki

 Witajcie. Oto kolejne kolorowanki .Nie wszystkie są idealne . Jak pokazałam pierwsze kolorowanki to pisałam że chodziłam do protetyk słuchu . Raz poszłyśmy ale gabinet zamknięty jeszcze był . Napisane że przerwa do 12 . Już jest po i jakaś pani się denerwuje wydzwania gdzieś. My uspakajamy ja bo wiedziałyśmy ze mają jakieś  zebranie . Wiadomo zebranie nie da sie skończyć co do minuty . jednak już my też długo czekamy ponad pól godziny chcemy już zrezygnować ale wreszcie jest i wszystko szybko zrobione było. wychodząc z przychodni widzę że mama ma otwartą torbę bo coś szukała. Już w autobusie mama znowu cos w torbie szuka i ooooo nie mam telefonu No tak Miałam otwartą torbę i ktoś mi ukradł. No tak przecież dziś 13 piątek. Najpierw długo czekałyśmy a teraz to . . Tak zasugerowała się tym 13 i denerwowała .A telefon w domu leżał i się z nas śmiał.9 komentarzy:

 1. Kolorowałaś akwarelami Basiu? Ślicznie wyszły:)
  Uściski!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne te Twoje kolorowanki :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kolorowanki super, przygoda Was niezła spotkała

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu najważniejsze że telefon się znalazł i nie potrzebna była ta panika.
  A kolorowanki, fajnie że próbujesz, bo jestem kompletne beztalencie w tym temacie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Super kolorowanki Basiu, podejrzewam że nie dałabym tak rady. Na szczęście przygoda z telefonem dobrze się skończyła. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Basiu, bardzo ładnie kolorujesz.
  Całe szczęście, że telefon się znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że telefon się znalazł. Kolorowanki - super.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piekne kolorowanki, pastelowe kolorki.Dobrze ze telefon się znalazl, też się denerwuje jak lekarz się spóźnia, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń