czwartek, 21 lutego 2013

1% podatku

Czas rozliczać  się z rocznego podatku . Najlepiej  rozliczać się z sercem czyli przekazując 1%  na jakąś organizacje . Tyle ich jest że nie wiadomo komu pomóc . !% to mało ale jak się zbierze to zawsze coś dobrego z tego wyjdzie .
Przekaż proszę 1% podatku na Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym
KRS: 0000109895 Niełatwo nas zauważyć: dla jednych jesteśmy niewidomi, dla innych niesłyszący, czasem głuchoniemi. Tymczasem głuchoniewidomi to ponad 8000 osób w Polsce, która żyje ze skomplikowaną niepełnosprawnością: jednocześnie nie widzą i nie słyszą.

Codziennie przekraczają granice niemożliwego - chcą się uczyć, pracować, tworzyć, normalnie żyć w świecie zdominowanym przez obraz i dźwięk. Przekraczanie granic jest możliwe, Twój jeden procent podatku także może w tym pomóc.

Zanim jednak przekażesz nam 1 procent podatku, poznaj nas!


O wszystkich naszych działaniach możesz się na bieżąco dowiedzieć z naszej strony: www.tpg.org.pl
Jeśli zaś wolicie na konkretną osobę oto Dagmara znam ja osobiście. Bardzo ładnie rysuje
PROŚBA O PRZEKAZANIE 1% DLA DAGMARY

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% z podatku dla 27 letniej Dagmary Mroczkowskiej, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom "Zdążyć Z Pomocą".

Dagmara dotknięta jest rzadkim schorzeniem skóry : Epidermolysis Bullosa (EB)- wrodzone pęcherzowe odklejanie się naskórka od skóry.

Choroba jest nieuleczalna przez co Dagmara jest krucha i delikatna, jak "motyl".Od urodzenia żyje w ciągłym i nieustającym bólu.

Od 2 lat jest poddawana hemodializom za pomocą sztucznej nerki .

Leczona jest na Oddziale Nefrologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Pomimo tak wielu chorób i bólu walczy o każdy kolejny dzień.

Każdy z Was może pomóc przekazując 1 % podatku za 2012 r. na leczenie i rehabilitację Dagmary. Ten gest niewiele kosztuje, a tak wiele może pomóc.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"

KRS 0000037904

CEL SZCZEGÓŁOWY: 12278; MROCZKOWSKA DAGMARA,ANNA

DZIĘKUJĄ RODZICE !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz