piątek, 29 marca 2013

Dekoracja jajkoTaka sobie  wykombinowałam dekoracje . Do jej zrobienia  miedzy  innymi wykorzystałam  kurczaczki i piórka od Weroniki ,biedronkę  i robaczka   z wygranego candy.  Troszkę chyba przedobrzyłam bo za bardzo napchałam  rzeczy  jest ich za dużo . Teraz  przyjrzyjcie się dobrze ale bląd zrobiłam . Nakleiłam taśmę z różowymi kwiatkami .Miałam jej tylko taki jeden kawałek oraz całą szpule. Okazało się że  tamta taśma ma inne kwiatki .Tak  więc  jedna strona jajka ma inne kwiatki druga inne . Jak ja to mówię kto ślepy ten nieszczęśliwy . Tak nie zauważy i co innego wyjdzie albo katastrofa wyjdzie. Pomysł na jajko nie jest mój podpatrzyłam u Danusi  . Ona świetne ma pomysły .Oto jejhttp://danutka38.blogspot.com/2013/02/jajko-z-papieru-kursik.html kursik

6 komentarzy:

 1. Śliczna dekoracja:)Basiu wszystkiego najlepszego i najsłodszego na te Święta Wielkanocne dla Ciebie i Twoich najbliższych:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna dekoracja. Życzę Ci Basiu spokojnych i cudownych Świąt pełnych wzruszeń. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu przepiękną dekorację zrobiłas i jestem z Ciebie dumna.A na te święta życzę Ci mnóstwo radości,pogody ducha i rodzinnej atmosfery :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna dekoracja! kolorowa i wesoła:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, życzę Ci Radosnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń