piątek, 1 marca 2013

Kajak ?????????Kolega spytał się mnie czy zrobiła bym mu kajak z papierowej wikliny.  Ciężkie zadanie .Oto moja pierwsza próba  . Zrobiony jest na owalnym dnie . Jak ktoś ma wyobraźnie to może zobaczy w tym  czymś kajak . Dla ułatwienia   jest też powiedzmy  wiosło . Za wysoki i trochę za szeroki  wyszedł. Będę próbować dalej aż  mi coś wyjdzie.A tym czasem muszę znaleść dla tego czegoś zastosowanie .Może będę trzymać w nim wstążki   hmm.  Może wy macie macie jakiś pomysł co z  nim zrobić.Szkoda mi wyrzucać . Choć ostanio jakieś niedokończone nie udane rzeczy wyrzuciłam .

3 komentarze:

  1. Mi przypomina kajak, tylko może faktycznie mógłby być odrobinkę niższy:) W każdym bądź razie jak na pierwszą próbę wyszedł wyśmienicie:) Nie wyrzucaj go, zawsze możesz w nim trzymać jakieś drobne przydasie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam:)Pierwsze próby nie zawsze są idealnie ,ale nie wolno ich wyrzucać,zawsze się na coś przydadzą.A jak na pierwszą próbę wcale nie jest taki zły ,troszkę wyobraźni do udekorowania i kajak będzie jak się patrzy:)Pozdrawiam miłego dnia:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak na pierwszą próbę wygląda super :) ja bym nie wyrzucała , zawsze można tam coś schować ;)

    OdpowiedzUsuń