niedziela, 3 marca 2013

Rodzinna imprezka

Wczoraj byłam na rodzinnej imprezce . Każda okazja jest dobra by spotkać się z rodzinka i porozmawiać .Na  co dzień wiadomo nie ma tak czasu . Wszyscy zabiegani czas szybko leci . Imprezka to zaległe urodzinki siostry i szwagra i pożegnanie  siostrzeńca. Siostrzeniec  wyfruwa  na jakiś czas z gniazda . Właściwe to wylatuje z gniazda do  kraju Szekspira i miasta Beatlesów do dziewczyny.Jak ten czas leci . Przecież niedawno był taki mały .Właśnie siedzieliśmy i oglądaliśmy  zdjęcia  jakie to   kiedyś dzieci byłe małe  a jacy  my młodzi i piękni i szczupli he he. Życzę  pięknej słonecznej niedzieli i udanego   rozpoczynającego się  tygodnia .

2 komentarze:

  1. Basieńko takie spotkania są super tylko zdarzają się za rzadko,jedyny czas gdzie można coś powspominać.A czas tak szybko leci,moi chłopcy jeszcze nie tak dawno rozrabiali ,krzyczeli byli rozbrykani,a tu już mają po 22 i26 lat,kiedy to zleciało...Pozdrawiam miłego wieczorku życzę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę tych spotkań,ja pewnie z rodzinką ww święta się spotkam.Takie to życie czasem jest smutne i daleko do najbliższych.:)

    OdpowiedzUsuń