środa, 9 października 2013

Koraale i plan na Październik

Witajcie .Oto takie sobie  korale  kiedyś zrobione  prze moja siostrę .Ostatnio je znalazłam i przypomniałam sobie o nich .Jedne  to są zrobione z fajnych guzików . Bardzo się nam te guziki podobały wiec powstało coś takiego . Na blogu http://moj-przystanek.blogspotzrob.com/   Marta fajne rozwojowe  ćwiczenia pokazuje . Teraz to  plan na miesiąc co chce robić .Fajnie ja też sobie zrobię taki  plan  i zobaczę co z niego zrealizuje . Mój plan na Październik 1 Skończyć pocztówki dla wolontaruszy  2 Zacząć robić już świąteczne  3 odwiedzić  znajomą. 4Kupic sobie na urodziny  zewnętrzny dysk 5 Zrobić  sobie kilka sporych koszy .6 to może wreszcie będę miała porządek .
ię n

8 komentarzy:

 1. Ciekawe koralikowe rozwiązanie,takie delikatne wręcz dziewczęce.Mówisz plan na październik-hymmmm może i mi czas coś takiego rozpisać w końcu doszłabym do ładu ze swoimi planami i ich realizacją:)kosze to nadal nie osiągalna magia dla mnie-może kiedyś

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne koralikowe rozwiązanie,.Mi to też by się przydał taki plan ,chyba sobie zrobię i zobaczę ile z tego zrealizuję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu piękne koraliki:)
  Zapraszam po wyróżnienie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne korale, życzę Ci żebyś zrealizowała swój plan w 100% , ja też mam nadzieję, że wytrwam w swoim :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Mała rzecz a cieszy :) wytrwałości kochana w realizacji planów:]

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne koraliki.
  Basiu kochana czekam na relację z tego co udało Ci się zdziałać :) Liczę, ze plany wypalą :)
  A najlepiej jak będziesz miała ten plan spisany również gdzieś na kartce, którą nosiłabyś przy sobie :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń