wtorek, 29 października 2013

Urodzinowo

Dziś są moje urodzinki . Była siostra  potem  przyszła siostrzenica . Oto  karteczka jaką dałam siostrze.  Nie tylko ja mam  dziś urodzinki ale moja siostra bliźniaczka też. Karteczka w takich kolorach  jakich chciała mieć sypialnie. Sypialni takiej  nie ma ale karteczkę w takich kolorach  tak . Troszkę ją  podrażniłam hi hi bo   przypomiałam  ile mamy lat .Takie cyferki  od którejś z was dostałam więc wykorzystałam .Kwiatek  jest od Ewy

11 komentarzy:

 1. Basiu zycze Ci samych wspaniałości:) ogromu dobra i miłości i żeby wena twórcza nigdy Cie nie opuściła :0

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna :) Moja siostra bliźniaczka i ja obchodzimy urodzinki za 5 dni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To 200 lat, skoro jest Was dwie do odbierania życzeń :) Pozdrawiam serdecznie,siostrę też :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu, nie wiedziałam, że masz bliźniaczkę- to cudowne!
  Piękne życzenia dla Was obu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana,a właściwie kochane dużo zdrowia i miłości Wam życzę i buziaki przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Basiu! Życzę 100 lat albo dłużej i mnóstwa takiego zapału i radości jakie cechują Cie teraz. I wiecznie żywego uśmiechu na twarzy:)

  Pozdrawiam!!!!

  P.S. Czy mogłabyś mi podać swój adres domowy na maila? Chciałabym Ci podarować parę przydasi do prac twórczych. Mój mail znajdziesz na pasku bocznym bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Spóźniłam się troszkę Basieńko, przepraszam. Przyjmij więc proszę spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe. Życzę Ci dużo zdrowia i radości z życia. I nie zmieniaj się nigdy bo jesteś wspaniałą, ciepłą osobą. Wszystkiego najlepszego również dla Twojej siostry bliźniaczki. A karteczka śliczna. Przesyłam uściski.

  OdpowiedzUsuń
 8. Spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe: dużo, dużo zdrowia, samych słonecznych dni i niech Twój uśmiech dalej gości na twarzy. Życzę Ci również dalszych pomysłów na tworzenie nowych prac. Przesyłam również serdeczności dla siostry bliźniaczki.
  Kartka świetna!

  OdpowiedzUsuń
 9. Choć spóźnione ale bardzo szczere i serdeczne życzenia zdrowia bo ono przecież najważniejsze, weny twórczej, oddanych przyjaciół i wielu przychylnych ludzi na drodze ... serdeczne :* :* :* :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego - przede wszystkim zdrowia!!!! Karteczka śliczna

  OdpowiedzUsuń