piątek, 16 stycznia 2015

Kartka

Witajcie . U mnie dziś piękny słoneczny dzień . W wczoraj była zima i śnieg leżał .To nie styczeń tylko marzec bo jak w garncu raz wiosna raz zima .Dziś ostania  karteczka jaką zrobiłam w tamtym roku .Jasna słoneczna karteczka .Papier pod kwiatkiem to  siostrzenicy stare rysowane kwiatki . Wykorzystałam to  jako papier we wzorek . Ja tam wszytko wykorzystuję co się nadaje  . Wiadomo jak się ma mało na swoje hobby to się kombinuje i wykorzystuje co się da.

6 komentarzy:

 1. U nas pogoda tez taka dziwna bywa, raz śnieg, raz wiatr, raz deszcz, na szczęście od 2 dni jest spokojnie i prawie jak wiosną :) Karteczka fajna, super że potrafisz tak wykorzystać wszystko co masz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas od paru dni pogodnie i ciepło (6-10st.). Od paru też dni pączkują żywopłoty; jednemu, na mojej drodze, porobiłam w końcu dziś zdjęcia. A do końca astronomicznej zimy jeszcze daleko... Karteczka bardzo optymistyczna- i niech tak zostanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie nawet nawet ciepło. Śniegu nie ma, temperatura powyżej zera, nawet słońce coraz częściej świeci. I cieszę się bardzo z tego :) Karteczka bardzo ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, piękna mamy wiosnę tej zimy, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Kartka bardzo ładna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super kartka. Bardzo ciekawy pomysł, żeby wykorzystać rysunki dzieci jako tło we wzorki - jest niepowtarzalne. :)

  OdpowiedzUsuń