niedziela, 18 stycznia 2015

Spotkanie integracyjno warsztatowe

Witajcie . Wczoraj  milo spędziłam popołudnie .Mieliśmy spotkanie warsztatowe . Bardzo fajne spotkanie .Integracja przez naukę i zabawę . Najpierw ustalaliśmy co chcemy robić na tych spotkaniach .Nasze oczekiwanie cele były zbieżne z tym co przygotowały dla nas nasze prowadzące .Było poznawanie innych  przez krótkie rozmowy . Przy okazji trzeba było troszkę poćwiczyć pomyśleć jak z osobą niesłyszącą się porozumieć nie znając języka migowego . Wybrneli z  tego łatwo bo pisali do siebie. Te kilka minut  było jednak za mało na powiedzienie o sobie czegoś pisząc to Rozmawialiśmy co w ludziach lubimy a czego nie lubimy . Mówiliśmy też co miłego  spotkało nas w tym tygodniu .Mieliśmy też miły przerywnik bo kolega ma dziś urodziny i przyniósł tort . Torcik był bardzo pyszny .Bardzo fajne zajęcia  szkoda ze tylko kilka ich będzie . Mamy tez fajne  zadanie domowe . Codziennie  do następnego spotkanie pisać jedną rzecz   sytuację miłą jaka nas spotkała . To może być drobiazg . Czyli dostrzegać   miłe rzeczy.Na fejsie  jest też taka akcja słoik szczęścia . Czyli pisać i wrzucać do słoika jedną milą rzecz jaka mnie w danym dniu spotkała fajne9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe spotkanie, zabawa, torcik, rozmowa. Zadanie domowe, jak najbardziej pomysłowe, warte propagowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. no i w ten sposób miło spędziłaś czas

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale Ty kochana fajnie spędzasz czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam, Basiu, spotkania z innymi ludźmi; fantastyczne chwile, cudowne przeżycia, wspaniałe na potem wspomnienia... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, zazdroszczę Ci, że tak fajnie spędzasz czas;) Nauka i zabawa - czyli dwa w jednym;) Pozdrawiam Cię cieplutko i dziękuję za miły komentarz na moim blogu;)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, widzę, że kolega jest moim urodzinowym bliźniakiem - wszystkiego najlepszego dla niego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Torcik wygląda bardzo smakowicie :) Fajnie jest spotykać się z takimi kreatywnymi ludźmi.

  OdpowiedzUsuń