piątek, 18 sierpnia 2017

Miły czas

Witajcie . Znowu będę was drażnić jak to miło spędzam czas. Ostatnio to w każdym tygodniu jedziemy na parę dni do domeczku nad jeziorkiem. W tym tygodniu też tak było. Pojechałyśmy już w niedziele z mamą i starszą siostrą. Ona dawno nie była  u nas w domeczku  bo sama ma dom z ogrodem .Pojechałyśmy z nią na  jeden dzień bo w poniedziałek po popołudniu już Wróciłyśmy . Milo czas z siostrą minął. Były spacerki nad jezioro  zwiedzić miejscowość i do lasu . Mama nazbierała zioła i kwiaty do poświęcenia .w nocy oglądałyśmy gwiazdy. tak jasne i widoczne były że nawet ja kilka zobaczyłam .W poniedziałek do domu wróciłyśmy ale nie na długo. Już we wtorek po południu w nim nas nie było . Najpierw z mamy znajomym pojechaliśmy  na małą wycieczkę . O tym będzie osobny post. Wracając pojechaliśmy do domeczku nad jeziorko i tam do czwartku zostałyśmy bo w piątek szlam do lekarza.Jak jest pogoda to jak nie mamy innych planów do do domeczku nad jeziorko choć na prę dni zawsze jedziemy9 komentarzy:

 1. Fajnie masz z tym domeczkiem :) Piękne zdjęcia robisz, to z cieniem wygląda rewelacyjnie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Basiu że masz takie miejsce gdzie możesz wyjechąć na kilka dni na łono natury , zdjęcie z cieniami świetne i to jeziorko na horyzoncie , no bomba jak dla mnie
  Miłego weekendu

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale spędzony czas-nigdy go za wiele. Zdjęcia super, szczególnie zaś te z cieniami ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Po zdjęciu widać, że jeziorko naprawdę blisko. Ach, jakie tam musi być powietrze! Czyste, świeże i bez upału :) Śliczne zdjęcia. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, jakie piękne miejsce macie na relaks i miłe chwile.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nice money that you have a place where you can go for a few days in the bosom of nature, photo with great shadows and a little lake on the horizon, no bomb for me a nice weekend.

  ก็อตซิลล่า 2015

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj drażnisz nas Basiu, drażnisz :)
  Fajnie, że możesz tak miło spędzać wolny czas...

  OdpowiedzUsuń
 8. Basiu! Pięknie Nas drażnisz, A ja z chęcią oglądam te Twoje Cudowne chwile,Ten Lasek jest wspaniały, Zdjęcia są piękne - Pozdrawiam Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 9. Naprawdę miły czas, zwłaszcza że pogoda dopisała.

  OdpowiedzUsuń