wtorek, 18 sierpnia 2020

Wypad za miasto

 Witajcie . Chyba jeszcze tak szybko nie byłam z powrotem w domeczku nad jeziorkiem . W piątek  wróciłyśmy z domeczku do domu o18 a już w niedziele o14 byłyśmy z powrotem  w domeczku nad jeziorkiem Zakupy zrobione . Kwiatki podlane i poświęcone to można wracać nad jeziorko . Siostrzenica zawiozła nas tam samochodem . Normalnie to jedziemy tam trzema autobusami i trwa to godzinę lekcyjna lub normalną . Samochodem to szybciutko 15 lub 20 minut . Jak siostrzenica jest w Olsztynie to nas tam wozi. Poluskałyśmy sie we trzy ja siostra  siostrzenica bo w  niedziele z nami były .W jeziorku było sporo ludzi ale jeszcze miejsce się znalazło W poniedziałek było pluskanko  w  lużniejszym jeziorku .Było pochmurno  ale jeszcze ciepło.Za to dzis brrrrr zimno deszczowo pochmurno tak więc już pozed 15 wróciłyśmy do domu  .Podobno jest plaga komarów. Nawet tam ludzie narzekają. U nas ich jest niewiele bo  mama ma pełno kwiatów i niektóre odstraszają komary .Przeczytałam kolejną książkę. Tak pochłaniam książki . Z tak bliska czytam .Oto relaks na ławie przy stole .teraz lawa stoi przy domku a przedtem stała przy drzewkach 7 komentarzy:

 1. Wiesz Basiu trochę Ci zazdroszczę tego domeczku. Fajnie jest mieć takie miejsce nad woda gdzie można miło spędzać czas. A ja się kiedyś zastanawiałam jak Ty książki czytasz. Ale cieszę się że mimo słabego wzroku dajesz radę.
  POzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super masz Basiu z tym domkiem, no sielsko anielsko! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach mieć taki domek i jezioro koło niego... szczęściara z Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, ze masz gdzie odpocząć i odetchnąć od tych upałów :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytanko w tak pięknym miejscu to jest to:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też chciałabym mieć domek w takim uroczym miejscu.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne miejsce Basiu i odpoczynek miły. W najnowszym poście nie dało mi się wstawić komentarza, nie wiem dlaczego? A kartki z konikami zrobiłyście śliczne.

  OdpowiedzUsuń