wtorek, 19 lutego 2013

Kartki


Wczoraj pokazałam  kwiatki i chciałam nimi zaczarować  zimę by sobie poszła . Ha Ha skutek   jest odwrotny bo  znowu nasypało  sporo śniegu bu . Właśnie  źle mi się szlo do dentysty bo ślisko . Dobrze  że  mama dentystę  blisko. A tam się okazało he he że  mi na kartce napisała ze na 11 30 a u siebie miała  ze na 10 30 . Dobrze  ze wzięłam  tą karteczkę i jej pokazałam  że tak miałam napisane . Do dentysty poszłam bo mi plomba wypadła i to jakoś tak ukruszyła na  ostro że drapała mi język . Ale  si e rozpisałam  . Oto   jeszcze karteczki dla wolontariuszy . Już  niewiele mi ich do pokazania  zostało . Pierwsza  to takie coraz mniejsze karteczki robiłam  a druga to z resztek pierwszej.   Takie sobie  ścinki na biurku leżały  i pomyślałam ze je wykorzystam . Powstała taka karteczka .

4 komentarze:

 1. Śliczne, takie kolorowe i wiosenne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu ostatnio przegapiłam Twoje prace,ale dziś już jestem i widzę przepiękną kartkę w tęczowych kolorach,buziaczki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne, szczególnie ta pierwsza - śliczna kolorowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Coraz bardziej kolorowe są Twoje karteczki Basiu. W końcu zaczarujesz kolorami i nadejdzie wiosna. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń