piątek, 26 kwietnia 2013

Warsztaty pierwszej pomocy


Dzisiaj  mieliśmy pierwsze warsztaty z  udzielania pierwszej pomocy .Warsztaty  prowadzi  nam  czyli  naszemu Olsztyńskiemu klubowi  TPG  szkolne   kolo PCK .Opiekunka  szkolnego  koła  jest kuzynka naszej koordynator wolontariatu. I to w głowie naszej  Karolinki powstał ten pomysł . My zrobiliśmy im warsztaty  o głuchoślepocie czyli jak postrzegamy świat jak się w nim poruszamy komunikujemy . Oni nam z pierwszej pomocy. Zawsze coś  tam w głowie zostanie . Coś nowego  ciekawego się można dowiedzieć . Kto wie kiedy ta wiedza może się przydać. Bez zdjęcia  bo coś mi się nie chce  wgrać Może to i dobrze .ufff jakoś zdjęcia udało się wgrać

2 komentarze:

  1. Popracuj nad zdjęciem. Może jutro komputer nie odmówi posłuszeństwa :) Kurs pierwszej pomocy suuuper. Tak jak piszesz. Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, ale trzeba to odświeżać, bo nie używamy na co dzień więc szybko zapominamy. Ja też o takim kursie myślę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kursik na pewno bardzo przydatny, ale ja już myślę o tylu dniach wolnego:) Basieńko; pozdrowienia ze słonecznego Płocka:)))

    OdpowiedzUsuń