sobota, 27 lipca 2013

V festiwal Warsztaty Plastyczne

mój plakat

przy pracy

już prawie  skończona

moja butelka

ta też

prace innych

ze skorupkami  jaj


symbol  logo Olsztyna


nie  mogłam  się zdecydować które

pokazać więc  sporo zdjęć  jest

zamek namalowany na sznurku

V   ogólnopolski festiwal twórczości wszelakiej trwa na dobre . Dziś są warsztaty . Tak jak w ubiegłych latach  są cztery warsztaty do wyboru : migowy , literacki , taneczny i plastyczny . Na migowym uczą się migać  piosenkę Czerwonego  Tulipana Olsztyn kocham . Jutro na starym mieście  będzie migana  na koncercie Czerwonego Tulipana .Na tamecznych  uczą  się  tańca Warmińskiego . Na plastycznych na których ja jestem  ozdabiamy szklane butelki .Powstało  sporo fajnych różnie ozdobionych butelek . Do dyspozycji mieliśmy sporo  ciekawych  rzeczy . Były różne   sznurki i wstążki . Ciekawe  były spożywcze  rzeczy  takie jak groch,  ryż i inne nasiona  oraz skorupki jaj.Były tez farby , kwiatki   koraliki i zdjęcia  zabytków   Olsztyna . Wybór  był spory . Motywem  przewodnim miał być Olsztyn ale też i inne butelki  powstały.

5 komentarzy:

 1. Basiu wspaniały plakat! Zazdroszczę Ci troszkę bo ciągle coś ciekawego u Was się dzieje, a u nas wciąż koncerty muzyczne na plaży na Sobótce, a woda niesie i mam łubu du bu całe weekendy:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Basiu,dawno u Ciebie nie byłam,a tu tyle spotkań ,tyle warsztatów,i taka ilość ślicznych prac:)Pozdrawiam Cię serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że się świetnie bawisz Basiu! super! A i wasze wytwory są niespotykane :) Co jeden to inny i ciekawszy. Pozdrawiam serdecznie z upalnego Dolnego Sląska!

  OdpowiedzUsuń
 4. Plakat rewelacyjny a i widzę, że warsztaty bardzo udane:)

  OdpowiedzUsuń
 5. twoj plakat jest suuuuper a butelkowe twory są niespotykane

  OdpowiedzUsuń