piątek, 2 maja 2014

Kartka

Witajcie  majowo  . Oto kartka dawno  zrobiona ale  dopiero niedawno dana .Taka sobie kartka z wykorzystaniem  sztucznych  kwiatków  i listków.Jak wam minął 1 Maj  Mi bardzo miło. Rano spacerek na targi ogrodnicze a wieczorem ukulturalniałam się jak ja to nazywam .Byłam na pokazie tańca na wodzie . To znaczy kilka szkół  tanecznych występowało. Części baseny były podniesione . Była scena sucha i scena co było kilka centymetrów wody u tam tańczyli . Ciekawie to wyglądało woda  światła taniec.Niestety  już sstwierdziłam ze mi czasami ciężko się ukulturalniać .Owszem podobało mi się ale  że słabo widzę to cały  cczas  patrzyłam przez  lornetkę. Ciężko jest tak  trzymać rękę  prawie  dwie godziny . W niedziele  byłam w kościele na koncercie z okazji kanonizacji i też  nic nie widziałam bo  daleko   siedziałam no i niska jestem to wszyscy mi zasłaniali . Na szczęście to koncert wiec słuchałam .Stwierdziłam ze  najlepiej ukulturalniać się przed telewizorem  bo wtedy wszystko widzę wszytko słyszę . A taniec na wodzie zobaczcie http://wo24.pl/taniec-wodzie-aquasferze-zakonczenie-dnia-unii-europejskiej/

5 komentarzy:

 1. Ciekawie spędzony czas :) Ja pierwszego maja rozpoczęłam "sezon grillowy", chociaż nie było zbyt ciepło (tylko 17 stopni), ale miło spędziłam czas z rodzinką. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam serdecznie do mnie na urodzinowe candy :)
  Pozdrawiam majowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę Basieńko, że świetnie spędziłaś ten dzień. U nas było zimno więc zostaliśmy w domu, zresztą przyszli do nas goście więc nie było jak za bardzo wyjść, ale i tak miło spędziłam ten dzień. A karteczka super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna karteczka Basiu! Fantastyczny dzień miałaś - trochę zazdroszczę, bo ja ostatnio rzadko gdzieś wychodzę :) Pozdrawiam majówkowo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie zagospodarowany czas:) Podoba mi się karteczka, u Ciebie Basiu ciągle się coś dzieje :)

  OdpowiedzUsuń