środa, 15 czerwca 2016

Niedzielny spacer

Witajcie. Ciepło  się zrobiło i lato się zbliża. O tej porze często  są różne  imprezy w plenerze . W Niedziele poszłam z mamą na  spacer  na święto ulicy Dąbrowszczaków . Co roku  jest w czerwcu w  niedziele  . Sporo różnych stoisk było  zabawy koncerty ciekawie było. W tym roku  było trochę inaczej bo nie było  stoisk z różnymi fajnymi rzeczami  a szkoda .   . Bardziej na dzieci nastawione zabawy itp .
W tym roku organizator święta zapragnął przenieść swych gości kilkadziesiąt lat wstecz, by pokazać, jak niegdyś żyła ulica Dąbrowszczaków. Dlatego też w programie zabawy znalazły się między innymi pokazy bicyklistów; prezentacje starych motocykli. Właśnie najbardziej interesujące byli stare rowery . Była też riksza. Troszkę pochodziłyśmy , popatrzyłyśmy . Kilka zdjęć zrobiłam. Nawet jedno ciekawe rozwalone drzewo  .Byłyśmy krótko  ale spacerek w ładną pogodę przyjemny był .

10 komentarzy:

 1. Wspaniale spędzona niedziela :) pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, piękne ujęcie rozwalonego drzewa.
  Jak to ludzie kiedyś jeździli na takich rowerach?!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno bardzo udany spacer. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie spędzasz czas Basiu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałaś wspaniałą niedzielę Basiu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie czasem cofnąć się w czasie :) Bardzo ciekawe te stare eksponaty i oczywiście spacerek udany :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie imprezy, szczególnie zaś z nutką historii. A drzewo, no cóż, pewnie piorun w nie strzelił :p Pozdrawiam cieplutko i życzę wspaniałości :)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Basiu podziwiam i pozdrawiam cieplutko <3

  OdpowiedzUsuń