czwartek, 8 września 2016

Miłe dnie i dzień dobrej wiadomosci

Witajcie    Dziś jest Dzień Dobrej Wiadomościświęto proklamowane 8 września 2001 w Warszawie. Inicjatywa ta powstała w środowisku artystyczno-literackiego Salonu 101 prowadzonego przez Małgorzatę Bocheńską. To coroczne święto wydarzeń przebiegających pod wspólnym hasłem "Dobrej Wiadomości".

A jak dobre wiadomości to  W poprzednim tygodniu milo intensywnie minęły mi dni W środę byłam na spotkaniu  w naszym biurze jednostki TPG i ta dobra wiadomość to że robimy  jednak nasz festiwal . Mamy miej kasy wiec na miej osób ale robimy . Agatka przyszła ze swoja fajną psinką i czekając przed biurem takie sobie troszkę niewyraźne zdjęcie zrobiłam. W czwartek pojechałyśmy z mamą do domeczku i był spacerek po lesie i tu dobra  wiadomość  dla was. He  he  Nie ma 40 zdjęć z lasu !!! He he bo mi bateria padła .Więc was nie zanudzę zdjęciami z lasu . W piątek odwiedziła  mnie Karolinka z małym Jędrkiem i poszłyśmy na spacer.Tak mi się dobrze chodziło i rozmawiało że nie mam zdjęć ze spacerku  . Za to oto zdjęcie   skarbów jakie mi Karolinka dala . Robiła porządki a że wie ze ja wszytko wykorzystam pocztówki też to zamiast wyrzucać takie uper fajne mi przyniosła .jeszcze sobotę miałam bardzo miłą . Byłyśmy na targach rolniczych . Były  sadzonki krzewy . mama wrzosy kupiła Jak zawsze różne regionalne   wędliny chleby itp . Było też rękodzieło itp. oraz typowo rolnicze maszyny oraz zwierzęta Krowy, świnki konie  itp Zwierzętom troszkę zdjęć porobiłam bo ich o zdanie nie pytałam czy wolno a  choć rękodzieło  ciekawe  to ja nie lubię się pytać czy wolno zrobić zdjęcia .Po obejrzeniu wszystkiego pojechałyśmy do domeczku nad jeziorko bo to bliżej niż do domu było a pogoda ładna to trzeba było ją wykorzystać. Czekając na autobus mama w las weszła i co w ciągu tych paru minut grzybka znalazła.Potem jeszcze przy domeczku kilka znalazła i był sosik do kiełbaski  W domeczku troszkę słoneczko łapałam .Winogrona  mama zebrała i tak miło minął nam czas .
6 komentarzy:

 1. Świetnie spędziłaś czas i bardzo intensywnie :)
  Pozdrawiam i słoneczka życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, bardzo lubię Twoje opisy i zdjęcia takich wspaniałych chwil.
  Pozdrawiam cieplutko:)
  Ps. To, że robicie festyn to naprawdę dobra wiadomość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu same fajne i miłe wiadomości nam tu przekazujesz i super zdjęcia pokazujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu! Pięknie i mile spędziłaś czas,ładnie nam zawsze o wszystkim opowiadasz i zdjęciami opowiadanie upiększasz - Pozdrawiam Cię gorąco

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie spędzony czas! Świetne zdjęcia i opis! Ściskam mocno ❤

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak najwięcej takich miłych dni Ci życzę.

  OdpowiedzUsuń