piątek, 11 listopada 2016

Warsztaty psychologiczne

Witajcie . W moim klubie TPG  mamy różne zajęcia o których wam czasami pisze .Ostatnio zaczęły spotkanie psychologiczne .We wtorek byłam na takim spotkaniu i było bardzo ciekawe. Omawialiśmy rozmowę  .Czyli co pomaga w dobrej rozmowie komunikacji a co przeszkadza . Robiliśmy też  fajne ćwiczenie . Z gazet  wybieraliśmy ilustracje zdjęcia które coś o nas mówią   .Robiliśmy z nich kolarz .Potem omawialiśmy co inni widzą .Jak nas postrzegają  na podstawie tego kolarzu .A   wy co widzicie na tym kolarzu jaka  jestem  co lubię? Bardzo fajne ćwiczenie było . Po tym spotkaniu  zostałam jeszcze w biurze bo mieliśmy spotkanie omawiające nasze 10 lecie. Kolega przyniósł pyszne ciasto upieczone przez żonę .Tym sposobem do domu wróciłam po 6 godzinach .Przyzwyczajam się do intensywnych dni bo od poniedziałku idę na warsztaty plastyczne .Od poniedziałku do piątku też jakoś tak 5-6 godzin będą trwały .
6 komentarzy:

 1. Basiu, świetnie spędzasz czas. Ciasto wygląda smakowicie. A z Twojego kolażu wyczytałam, że lubisz sztukę i przyrodę, lubisz blogowy świat i blogowe koleżanki i jeszcze lubisz ruch i aktywność. Brakuje mi tu muszelki:)
  Buziaczki serdeczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Twój kolaż odczytałam jako opis osoby pełnej energii i radości, która potrafi cieszyć się nawet małymi rzeczami, jest otwarta na innych i twórcza :) Nie wiem czy umiem "czytać" taki obraz, czy może tylko "składam literki".
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu! Ja odczytałam że przede wszystkim uwielbiasz Przyrodę, że jesteś dobrą i wrażliwą,Że Cieszy Cię wszystko Co piękne i Radosne, Że jesteś zadowolona życia i jesteś religijna. Nie wiem czy chociaż jedną rzecz udało mi się dobrze odczytać, Ale po prostu tak to widzę,Ciacho Bardzo Apetyczne - Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe zajęcia :) Kolaż też zrobiłaś świetny, kolorowy i optymistyczny. Wydaje mi się, że przedstawia osobę pełną życia, kochającą przyrodę i ruch na świeżym powietrzu. Lubisz też kontakty z ludźmi, nawet tymi którzy są tylko w świecie internetowym :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu bierzesz życie "całą gębą" - kochasz żyć -tak odebrałam Twój kolaż.
  Dobrze,że masz te wasze spotkania.
  Pozdrawiam Anita.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś radosną i pełną energii osobą - właśnie to mówi mi Twój kolaż.

  OdpowiedzUsuń