czwartek, 30 listopada 2017

Bardzo stare obrazki

Witajcie . Oto takie bardzo  stare obrazki. Ostatnio pokazywałam obraz róże w wazonie a teraz takie stare szkaradne wprawki .Pokazuje je wam  bo jak już wiecie  lubię wam pisać historyjki z życia a nie chce by post był bez zdjęcia .Zresztą przeglądając foldery na komputerze mam jeszcze troszkę starych rysunków wiec wam będę nimi męczyć.  Tak jak historyjkami z życia .A więc . Nasz kościół  jest duży i nie tak dawno wybudowany. No dobra ma chyba ponad 20 jak skończono budować ale w porównaniu ze starymi to  nowiutki . Pomyślano  o wszystkim czyli są też w nim toalety .mama ostatnio z nich skorzystała i iiii. Mama mówi za dobre uczynki od razu dostaje w łeb .Zobaczyła  że spłuczka w jednej toalecie jest zepsuta  i cały czas leci woda  . U nas w domu też się tak  psuła i mama naprawiała więc tu też  postanowiła ją naprawić  .no i się zatrzasnęła i nie mogla wyjść .No pięknie msza  się  skończyła i czy kogoś znajdę   do pomocy ???. Już  chcę mamie mówić ze lecę kogoś szukać  a tu jakaś pani wchodzi . Uffff  na szczęście pani wiedziała co i jak i mamę uwolniła . Ale mama przygodę miała a ja szczęście ze nie musiałam nikogo  do pomocy szukać7 komentarzy:

 1. To będziecie miały wspomnienia ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. No to rzeczywiście Mama miała przygodę życia :) A obrazki bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu! Twoje opowiadania fajnie się czyta, Współczuje Mamie, Ale dobrze się skończyło to teraz możecie miło to wspominać, A Twoje obrazki są Wspaniałe - Pozdrawiam Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale przygoda :) Dobrze, że się wszystko dobrze skończyło :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne obrazki, Basiu.
  Dobrze, że przygoda skończyła się uwolnieniem mamy.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obrazki piękne :-) Zawsze, gdy wchodzę gdzieś do toalety, to najpierw przy otwartych drzwiach sprawdzam, czy zamek łatwo chodzi.

  OdpowiedzUsuń