czwartek, 26 stycznia 2023

 Witajcie . Pisałam wam że moja siostra robiła porządki w piwnicy i oddala mi książki itp . Jak wiecie część z nich chciałam oddać .Zapytałam się naszej wolontariuszki co załatwiła nam salkę w klasztorze czy zna kogoś kto ma jakieś zajęcia religijne z dziećmi . Okazało się że tak .Tak wiec różne książki pomoce do religii i takie jakie mogą być nagrodami dla dzieci oddałam zakonnikowi co uczy dzieci . Ta znajoma była  dziś po książki . Posiedziałyśmy troszkę porozmawiałyśmy . Julia kiedyś mi przyniosła takie różne notesiki karteczki . Oj poczułam się jak dziecko . Do dzieciństwa też wróciłam przeglądając święte obrazki jakie dala mi siostra. Kiedyś je zbierałam i mam ich sporo . Cześć  siostry były te same co ja mam tak wiec może ktoś z was zbiera i chce święte obrazki 

5 komentarzy:

 1. Wspaniałe książeczki są na pierwszym zdjęciu. Kolorowe karteczki też pamiętam i wspominam z sentymentem. Spora kolekcja obrazków religijnych. Pozdrawiam Basiu milutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. W dzieciństwie zbierałam obrazki, ale teraz już nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że jeszcze się komuś przydadzą książeczki, a obrazków rzeczywiście sporo nazbierałyście :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś zbierałam, i miałam tak dużo, że moja książeczka do nabożeństwa wyglądała jakby miała 140 kg xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Też kiedyś zbierałam obrazki. Teraz kolekcjonuję jedynie pocztówki. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń