sobota, 13 kwietnia 2013

Gdzie jest wiosna ????

"wiosenny" widok

Gdzie jesteś wiosno ???

znalazłam  ją

oto moja wiosna

ha ha ha
Pojechałam szukać wiosny do domku  nad jeziorem a tam .......sami widzicie  zima. Ale  już czuć  wiosnę czuć . Słoneczko świecie cieplej  już jest . Mama z zimowego letargu he he się obudziła  mini  remonty  w domu robimy .       Wczoraj rano  był  majster od internetu  bo  chciała mama inaczej kabel  pociągnąć.  Miał być  10  -12 . Dzwoni czy może po 8. Mama już wstała i mówi ze tak a ja smacznie spalam . Ech musiałam tak wcześnie wstać   . Dla mnie to      wczesna      pora . Za to     więcej  czasu   miałyśmy na wiosenne porządki  Wiosna więc już jest  ale ja jej dzisiaj  nie widziałam .

5 komentarzy:

 1. Basiu gdzie są tak cudne widoki?? Wiosna wiosną. Miło Ciebie widzieć taką uśmiechniętą :) Najważniejsza jest ta wiosna w serduszku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale masz tam fajnie ,u mnie wiosna była rano pięknie słoneczko świeciło, ale nie za długo bo deszcz przywitał koło południa i tak już zostało:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie było dzisiaj wszystko deszcz,wiatr czasem dokuczliwy i burza,a miedzy tym wszystkim pokazywało się słoneczko:)Pozdrawiam miłej niedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo a u mnie od 2 dni piękne słoneczko :) temperatura + 16 stopni :D
  Bajka ..... Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://paulaaart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu, mieszkasz gdzieś w śnieżnej krainie! U mnie wiosna na całego! Kwiatki wszelkiej maści już kwitną - nawet tulipany i narcyze. Ale za to latem tych jezior to Ci zazdroszczę! uwielbiam Mazury!!!!

  OdpowiedzUsuń