niedziela, 7 kwietnia 2013

Takie nasze żeglowanie

Wszyscy tęsknimy za  wiosną. A ja wam pokaże  jak to wiosną bywało . Oto majowe żeglowanie  z przed ładnych paru lat .Popatrzcie   he he słonko  woda las   kiedy to teraz  tak będzie.  To nasze  pierwsze klubowe żeglowanie . Większość naszych wolontariuszy to studenci . Płyneliśmy  więc dzięki Akademickiemu klubowi żeglarskiemu SZKWAŁ. Ja mieszkając nad wodą wiadomo na łódkach pływałam  ale na  żaglówce nie miałam okazji . Każdy z nas mógł przez  chwile  trzymać ster i udawać ze  steruje żaglówką. Byłam  tam  z siostrą bliźniaczką . He he nie widać wcale   że bliźniaczki  tak nie podobne jesteśmy do siebie .Mieszkam w pięknym miejscu  wśród lasów i jezior dlatego tak tęsknie  do wiosny by muc wreszcie pochodzi c po lesie  u nad jeziorem .
z siostrą  bliźniaczką niepodobne  jesteśmy  prawda

jezioro  Krzyweudaje że  steruje

8 komentarzy:

 1. Fajnie jest chyba tak pożeglować,mieszkam daleko od jakiekolwiek większej wody,i chyba dlatego strasznie się wody boję,pływać oczywiście nie umiem:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne wspomnienia Basiu. Myślę, że już niedługo pogoda się zmieni i wyruszymy w teren. A siostra bliźniaczka rzeczywiście jest zupełnie inna. Na pewno macie wiele wspólnych cech (poza wyglądem). Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wycieczka super:) Też bym tak popływała:) A siostra faktycznie niepodobna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też tęsknie do wody i pływania łódką ,więc wiem jaka to frajda.A siostrzyczka faktycznie nie jest podobna,ale skoro razem się bawicie to pwenie jest tak miłą osóbką jak TY Basiu.Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ehhh... woda... :) Kto za nią nie tęskni?? :) Ja byłam też kiedyś na zaglach i naprawdę bardzo dobrze to wspominam :) A nawet powiem Ci, ze mam ambitny plan kiedyś zrobić sternika... ale nie wiem co z tego wyjdzie :) Siostra... nie ważne czy podobna czy nie... najważniejsze jest wspaniałe towarzystwo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Basiu pieknie wygladasz, masz piekne wloski i kolor i fryzura mi sie podoba :) Do siostry faktycznie malo podobna jestes ale tak czasem jest moi synowie blizniaki tez malo podobni do siebie... ;)
  A takich wypadow na lono natury to tylko pozazdroscic :)
  Pozdrawiam cieplutko, Renia.

  OdpowiedzUsuń
 7. heh wiosna juz jest niebawem ola z iławy :)

  OdpowiedzUsuń