sobota, 22 marca 2014

Koszyk oraz film i książka

Witajcie  Oto  kolejny koszyczek jaki dałam na warsztatach .Miałam przez te koszyczki bardzo intensywny tydzień ze nawet mało pisałam   na blogu po poprzedniej sobocie .A chciałam wam napisać ze jak wróciłam ze spotkania  klubowego  zmęczona  i nie pomagałam przy tapetowaniu to obejrzałam fajny film. Bardzo bym żałowała gdybym nie obejrzała tego filmu bo  czytałam książkę na której podstawie powstał ten film..Książka baardzo mi się podobała .      Książka  to żona podróżnika w czasie   .Film natomiast miał tytuł Zaklęci w czasie ł    Co do remontu już skończony  bo to tylko jeden pokój mamy był tapetowany .
Henry, bibliotekarz z Chicago, jest zaburzony ... chronologicznie. Nie ma wpływu na to, gdzie i kiedy zniknie o raz w jakim miejscu i czasie się pojawi. Swoją przyszłą żonę, Clare, spotyka w wieku 36 lat, gdy ona jest małą dziewczynką. Potem bywa od niej młodszy i starszy, bo Clara dorasta "normalnie". Jakimś cudem udaje im się wziąć ślub, lecz wspólne życie obfituje w nieoczekiwane wypadki, a miłość narażona jest na ciężkie próby.

3 komentarze:

  1. Ależ to przygody, bardzo sympatyczne:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Basiu dziękuję Ci za wzięcie udziału w moim candy - życze szczęścia w losowaniu i gratuluje odgadnięcia jednej zagadki, także zapraszam Cie szybciutko do zapisania sie pod kolejnym numerkiem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ciekawie się zapowiada film, a koszyczek super

    OdpowiedzUsuń