piątek, 21 października 2016

bransoletki z włóczki i Międzynarodowy dzień odpoczynku od świętowania

Witajcie   Kiedyś pobawiłam się włóczką i sznurówką   i coś takiego powstało . Takie sobie bransoletki  .Efekt nie taki jak chciałam.Ale bawilo mi się tym fajne A dziś jest kolejne śmieszne święto 21 października to ważny dzień dla wszystkich osób, które cały rok świętują. Dzisiaj bowiem mogą sobie zrobić zasłużony dzień przerwy i zabrać się do pracy. Jednak informacji o tym święcie nie znajdziemy w standardowych kalendarzach – a szkoda, bo okazuje się, że każdy dzień przynosi inną okoliczność do ucztowania Jak podają internetowe źródła (m.in. Nonsesopedia), kalendarz świąt nietypowych stworzyli podczas I wojny światowej imperialiści z krajów Ententy (Anglia, Francja, Rosja), a jego odbiorcami mieli być poddani Cesarstwa Niemieckiego. Chodziło o to, aby odciągnąć uwagę niemieckich służbistów od walki na froncie – stąd w kalendarzu tyle zaskakujących okoliczności do balangowania.

Kalendarz nietypowych świąt zawiera intrygujące daty i rocznice świata, które nie zostały przyjęte do oficjalnych kalendarzy. Na bieżąco dołączają do niego także święta inspirowane przez różnych lobbystów, jak np. producentów aromatycznych kostek do WC (Międzynarodowy Dzień Zapachów w Toalecie)
i

7 komentarzy:

 1. Oryginalne te bransoletki :) Bardzo pomysłowe :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, ile to świąt w ciągu roku można by było jeszcze obchodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu, fajne, bardzo oryginalne bransoletki.
  Serdeczne uściski:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajną sobie zabawę znalazłaś Basiu; bransoletki super ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basiu! Bardzo Oryginalne są te bransoletki, A święto naprawdę Świetne,Tylko ciekawe czy je ktoś obchodzi- Pozdrawiam Cię Serdecznie i Miłego Weekendu Ci Życzę

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny powiedziały już wszystko:)ja się podpisuję tylko :)
  Pozdrawiam Basiu, buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bransoletki oryginalne, a święto bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń