niedziela, 14 stycznia 2024

Murale

3

2

21

 Witajcie. Ostatnio częściuej pokazuje wam jakieś  murale Graffiti itp Oto kilka kolejnych 

1Bartek Świątecki to dobrze znany artysta malarz z Olsztyna. Dzięki niemu w przestrzeni miasta możemy zobaczyć murale z charakterystycznymi, barwnymi geometrycznymi kształtami

2

Praca „Polska wolna od GMO” to projekt autorstwa grupy 3fala.art.pl - uliczny sprzeciw wobec Genetycznie Modyfikowanym Organizmom


Pod wiaduktem na ulicy Bałtyckiej, tuż przy rondzie, powstanie nietypowy mural. Artyści street art i graffiti od rana będą malować swoje przesłanie przeciwko genetycznie modyfikowanej żywności. Olsztyn będzie kolejnym przystankiem w ramach ogólnopolskiej trasy Genetycznie Molestowane Organizmy 3fala.art.pl przyjaciele.

https://gazetaolsztynska.pl/olsztyn/32406-109995,Graffiti-przeciwko-GMO,782678.html

3Mural wykonany przez Wypiszwymaluj.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam " sztukę ulicy" , to swoista opowieść o tym co jest ważne dla społeczności miasta. My w Zielonej Górze mamy wiele murali a to dzięki pewnemu spolecznikowi Panu Zbigniewowi Bartkowiakowi, który zaopiekował się ulicznymi artstami i zalożył fundacje "Bezpieczne miasto" . Piękny mural, pozdrawiam i życzę udanego tygidnia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jest to pierwsze zdjęcie (3). U góry lato, na dole zima.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mural nr 3 najladnieszy chociaż generalnie nie przepadam za nimi chyba że to brzydkie miejsce a mural byłby ozdobą.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię murale. Zdecydowanie Nr 1 i 3
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! Podobają mi się murale.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne te murale. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń