czwartek, 11 stycznia 2024

Spotkania

 Witajcie . Chodzę w jakimś projekcie na różne spotkania o których nie raz pisałam .Różne rzeczy się na nich dzieją Różne rzeczy na nich robimy jak kartki , róże  z liści , koktajle itp Oto kolejne ciekawe spotkania .Graliśmy w cos takiego Gra na emocjach    Zadajesz pytanie zaczynające się od „Jak się czuję gdy…”, a pozostali gracze wykładają po jednej karcie – takiej, która według nich najlepiej pasuje do odpowiedzi na twoje pytanie. Wybierasz tę, którą uważasz za najlepiej oddającą twoje emocje. Gracz, który ją wyłożył, zdobywa punkt. Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie 3 punkty.

Myśmy trochę inaczej zagrali Każdy miał jedną kartę i mówił z czym mu się kojarzy z jakim uczuciem itp. Następnie podzieliliśmy się na kilka grup . Każda grupa dostała 5kart i miała z tego ułożyć małe opowiadanko .Takie oto opowiadanko powstało . Mam nadzieje że do się je ze zdjęcia  przeczytać .

Kolejne spotkanie to uczyliśmy się neurografiki Neurografika to metoda psychologiczna XXI wieku, która słusznie jest nazywana najmocniejszą psychotechnologią na świecie. Poprzez obraz tego, czego chcemy, dajemy podświadomości nowy sposób myślenia i możemy zmienić przyszłość, teraźniejszość, a nawet postrzeganie przeszłości.https://mojewymarzonezycie.pl/co-to-jest-neurografika/

Interesująca ta metoda .Choć mnie jakoś nie podeszła . 
5 komentarzy:

 1. Fajna rzecz takie spotkania,ciekawie tam macie,pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super spotkania z ciekawymi pomysłami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Połączenie psychologii z zabawą - fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejne fajne spotkanie :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe spotkania. I widać, że wspaniale się na nich bawicie. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń