wtorek, 1 października 2013

Nominacja i widok za oknem

Witajcie . Bardzo dziękuje  wam za  komentarze  pod ostatnim postem . Wczoraj dostałam nominację  wyróżnienie od http://chatapodlasem.blogspot.com/    Bardzo dziękuję. Niestety nie pociągnę zabawy dalej bo uważam że wszystkie blogi są super . Ale na pytania odpowiem .  1) Jaki masz kolor oczu?  niebieskie
2) Wolisz miasto czy wieś?  jedno i drugie ma swój urok
3) Gdzie byś chciała pojechać na wakacje? do Rzymu
4) Bruneci czy blondyni? blondyni
5) Lubisz owoce i warzywa?  warzywa
6) Czy lubisz gotować? nie lubię
7) Spódnica czy spodnie? spodnie
8) Twoja ulubiona muzyka? Poezja śpiewna
9) Masz w domu zwierzaka?  już  nie  mam
A teraz historia z wczorajszego dnia zobaczona  przez okno . Mieszkamy na pierwszym piętrze to wszystko widać co na podwórku się dzieje .Przy naszej klatce  rośnie orzech  a każdy  kto przechodzi to zawsze szuka na ziemi czy spadły. Inni usiłują  potrząsać drzewem niestety jest wysokie to rzucają w niego  czym popadnie  . Wczoraj był  sobie pan co grabił  trawnik i zachciało  mu się orzechów . By potrząsnąć gałęziami  zaczął rzucać  w drzewo grabiami . w efekcie  grabie  wylądowały na drzewie . Z pomocą przyszedł  drugi  pan z grabiami . Zaczął nimi  rzucać w te pierwsze . Kolejne grabie  znalazły się na drzewie . Przechodzili  młodzi  chłopcy i się zainteresowali tym .Jeden jakoś na drzewo wszedł . Niestety był za słaby bo nie dał rady  potrząsać gałęziami .Bliżej grabi nie mógł  się zbliżyć by nie spaść na chodnik . Bo mogło by być nieszczęście . Na drzewo wszedł drugi chłopak   i jemu udało się  jakoś potrząsać  gałęziami . Jedne  grabie ufff spadły . Drugie przesunęły  się w dół .Teraz już od  dołu jednymi grabiami jakoś te drugie udało się zwalić.Taki to wczoraj  miałyśmy spektakl przez okno.

9 komentarzy:

 1. Ale świetnie imprezowali chłopcy w dniu swego święta!!! Ja zawsze myślałam że to alkohol pod orzechem najlepiej smakuje.... okazuje się że innego rodzaju zabawy też świetnie wychodzą:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy ten widok za oknem, a spektakl prawie jak w teatrze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odpowiedzi.
  Hi hi ale mi poprawiłaś humor tą historią z grabiami, bardzo ciekawie to musiało wyglądać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyróżnienia, a widok za oknem musiał być zabawny ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyróżnienia, a widok za oknem musiał być zabawny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyróżnienia, Basiu!

  OdpowiedzUsuń