środa, 4 marca 2015

Kartka dla mężczyzny

Witajcie zimowo!!!. Oto kolejna  kartka  dla mężczyzny . Do zrobienia jej wykorzystałam jakieś resztki czyli kawałki muzycznego papieru oraz drewniane po czymś  .Kiedyś jakieś resztki dostałam i taka niby rameczka była .n ie wiem co to było ale teraz wykorzystałam . Dodałam jeszcze drewnianego kwiatka i taka sobie kartka mi wyszła . A dziś mamy znowu zimę. Taki mam  widok za oknem .  Pierwsze  zdjęcie zimy robione z lampą i tak śmiesznie wygląda jak by się coś paliło. Przypominam o moim kurczakowym Candy Tu


8 komentarzy:

 1. O u Ciebie zima....u mnie może 1 dzień kiedyś tam był śnieg :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale dużo śniegu :) A u mnie w Szczecinie wiosna na całego, świeci słoneczko i tylko czasami jakiś deszczyk pokropi :) Karteczka bardzo pomysłowa :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna karteczka Ci wyszła :)
  U mnie na szczęście śniegu nie ma. Wczoraj sypał, momentami nawet takie grube płaty leciały, ale oprócz samego śniegu był też deszcz ze śniegiem albo sam deszcz i wszystko się zmyło

  OdpowiedzUsuń
 4. A u nas dziś są wszystkie 4 pory roku. Raz słońce, raz chmury, raz deszcz, raz grad, raz deszcze ze śniegiem, rano leżało trochę śniegu a przez cały dzień potwornie wieje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! U mnie dziś też tak było, ale bez śniegu :)

   Usuń
 5. u nas też wszystko co się da, deszcz, grad, słońce, a kartka jest bardzo ładna

  OdpowiedzUsuń
 6. Basieńko bardzo mi się podoba ta twoja męska kartka :-) Jest taka inna fajna i kolory , które lubie ,Śliczna .Pozdrawiam Cię gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 7. I do mojego miasta w środę zima zawitała, ale tylko na chwilę.

  OdpowiedzUsuń