niedziela, 13 stycznia 2019

Pudełko i świeczniki ze słoików spotkanko rodzinne

Witajcie . Oto takie pudełko oklejone tapetą i troszkę ozdobione . A co w pudełku???  .Moje świeczniki ze słoików . Stęskniłyście się za  słoiczkowymi świecznikami Ha ha Ale ale jak widzicie te są całkiem inne . Będąc na jarmarku jakubowym zobaczyłam takie fajne świeczniki . Nawet nie próbowałam ich zrobić bo pani powiedziała że specjalne słoiczki kupuje i te małe w środku też . W jednym    ciucholandzie czyli w ciuszkach na wagę  mają różne inne rzeczy . Kupiłam tam malutkie szklane pojemniczki z myślą że zrobię moje świeczniki na podgrzewacze .miałam większy słoik patrze a one całkiem ładnie na nim wiszą . Znalazłam drugi i zrobiłam takie oto świeczniki . Czyli słoik w środku kwiatki i mały pojemniczek świeczkę. Jeden trochę głębiej wszedł. tamte były ładne moje to takie podróbki. taki prezent dałam  mamie na urodziny .

mojepodpatrzone
Moja siostra śpiewa w parafialnym chórze . W tym roku w styczniu mają 10 lecie .Siostra pomyślała ze można trochę połączyć dwie uroczystości Czyli mamy 80 lat i jubileusz chóru . Normalnie  by zamówić msze to z pół roku wcześniej trzeba ale ze ona w chórze  śpiewa i jest jubileusz to udało jej się ubłagać proboszcza by jeszcze dopisał .Mama urodziny ma 12  a jubileusz i koncert przed mszą 13 stycznia Plakat na koncert robił jej syn  bo w chórze nie mieli pomysłu. Wiec ona z synem wymyślili plakat Koncert kolęd piękny Msza  piekna bo chór śpiewał i wspaniała oprawa była Po mszy rodzinie spotkanko u siostrysiostra ta pierwsza od lewej siwa  a my mamą też na zdjęcie się załapałyśmy https://olsztyn.gosc.pl/doc/5283145.Nie-tylko-spiewamy


6 komentarzy:

 1. Witaj Basiu! Wszystkiego najlepszego dla Twojej Mamy z okazji urodzin.
  A te świeczniki ślicznie Ci wyszły:-)
  Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, świeczniki prześliczne.
  Wszystkiego najlepszego dla Twojej Mamy.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 lat dla Mamy. Super zdjęcia Basiu, a świeczniczki jakie ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prezenty i zacne uroczystości :) Wszystkiego najlepszego dla mamy i gratulacje pięknego jubileuszu dla siostry :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Basieńko, piękne są Twoje świeczniczki.
  Wszystkiego najlepszego dla Mamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniałe świeczniki Basiu.:) Dużo zdrowia i wszelkiego dobra dla Twojej mamy.:) Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń