sobota, 19 stycznia 2019

Spotkanie klubowe

Byłam na spotkaniu klubowym . Jak zawsze miło spędziłam czas . Miał być bal ale ze względu na żałobę narodową przełożyliśmy na inny termin Na szybko  nic nie wymyśleliśmy wiec zrobiliśmy spotkanko luźno  kulinarne  Najpierw robiliśmy tosty   Potem był tort Kolejny Piotrek miał urodziny .  . Kiedyś przynieśliśmy różne fanty i teraz mieliśmy loterie i licytację wartościowszych fantów . Zebrane pieniądze przekażemy  głuchoniewidomym dzieciom z naszej jednostki miedzy innymi Fabianowi https://www.siepomaga.pl/fabian-bilski?fbclid=IwAR3lnMv7L1yAikBD1fu8tccKPpt0
Odwiedził nas też piesio . Na koniec graliśmy w grę  Gra 5 sekund od Trefla to szybka i zabawna gra familijna. Dasz radę w ciągu 5 sekund wymienić 3 gatunki drzew, 3 metalowe przedmioty albo 3 uczelnie wyższe? Wydaje ci się to banalnie proste? Sprawdź się! Z pozoru proste pytania okazują się wyjątkowo trudne, gdy masz świadomość upływającego czasu, a dodatkowo rozprasza Cię dźwięk toczących się metalowych kulek.10 komentarzy:

 1. Fajne sa takie spotkania. Niby niezobowiazujace, kto chce to przychodzi, cos przynosi, wspolnie swietuje sie urodziny :)
  Tez chodze na takie i tez jest milo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Basiu, takie spontaniczne spotkania są najfajniejsze. Wszyscy się doskonale bawili.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że udane spotkanie i miła zabawa.
  Miłego dnia i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Udane spotkanie, to widać ze zdjęć i waszych radosnych min. Najważniejsze to umie się zorganizować, a gry planszowe i logiczne, to najwspanialsza zabawa, niestety dziś już bardzo zaniedbana.
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli po raz kolejny bardzo fajnie spędziłaś czas Basiu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Basiu, serdecznie Ci dziękuję za pamięć i piękną kartkę pełną dobrych urodzinowych życzeń :-) Grą mnie zaciekawiłaś :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam że nie bylam ale mnie polamalo ale następnym razem zgłaszam listę obecności.Bo niema jak wasze towarzystwo kochani

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolejne ciekawe spotkanie i miło spędzony czas :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Basiu, świetne macie te spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobrze, że jest takie miejsce i tacy ludzie z którymi warto czas spędzić... pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń